Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Söylendimi bilmiyorum ama ben göz bantlı kişinin luffy olacağına inanıyorum shanks kolunu verdi o da gözünü verecek( hatta beti arttırıyorum kendi yaraladığı gözü) . 2. seçenek ise luffy nin annesi

Biraz Mashima'yı örnek alsa, ara vermek şöyle dursun bazı haftalar ekstra sayfalı ve fazladan bölümlü sayılar çıkarsa. Ne güzel olur. Bölüm ver ulan.

@Riful çok üzülür bu yorumu görürse. :hıh:
Odaçi ile Maşima-sensei sıkı arkadaşlar, bu nedenle Odaçi ister istemez Maşima-sensei'den etkileniyor ama ben bu esinlenmeyi pek başarılı bulmuyorum. Birçok örnekten bir tanesi FT'de arkadaşlığın gücü, sevgi, irade gibi kavramlar büyü temelli bir mantık üzerine oturtulmuşken Op'ta bu kavramlar plot olmaktan öteye gidemiyor. O yüzden insalara saçma geliyor. Odaçi bunu hikayeye yediremiyor.

Odaçi ile Maşima-sensei sıkı arkadaşlar, bu nedenle Odaçi ister istemez Maşima-sensei'den etkileniyor ama ben bu esinlenmeyi pek başarılı bulmuyorum. Birçok örnekten bir tanesi FT'de arkadaşlığın gücü, sevgi, irade gibi kavramlar büyü temelli bir mantık üzerine oturtulmuşken Op'ta bu kavramlar plot olmaktan öteye gidemiyor. O yüzden insalara saçma geliyor. Odaçi bunu hikayeye yediremiyor.
Katılıyorum.
Ruh Kralının gelip Mard Geer'e ve tüm Tartaros'a hayatlarının şokunu yaşattığı gibi etkileyici bir sahne
One Piece'in hiçbir yerinde yok.

Ft 3 arc gidebilecek bir manga. Güç dengesi felan inanılmaz çöp. Arclar birbirinin aynısı sadece düşman isimleri farklı. Savaşlarda yenilik 0. Bir fena olmayan yönü yeni arc nasıl üretirim diye fikiri var ama bu fikirlere böyle bir seri ile yazık oldu. Odanın hikayesi ile ft nin kini karşılaştırmak resmen hakaret. Ha ben hepsini izledim. Genelde başladığım seriyi yarım bırakmam. Arkadaşlık sevgi klişesi de kusturacak seviyede net.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık