Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Egghead Sonrası Tayfanın Ödülleri

deniz krallarının ve zou'nun sesini duyabiliyor da hem onlara komut veremiyor hem de bunun yol kitabeleriyle bir alakası yok. bizimkiler 4 yol kitabesini de buldular diyelim, robin olmadıktan sonra hiçbir anlamı yok ki geçtim luffy'nin antik dili bir şekilde çözümleyip raftel'e gitmesini, ben luffy'nin okuma yazma bildiğini de sanmıyorum.

dünya hükumetine mensup olan karakterin güçleriyle zekalarını ters orantılı olacak şekilde tasarlamış oda. bu zamana kadar yapıp ettikleri aptallıkları say say bitmez. robin 30 yaşında 30 ve 8 yaşından beri arıyorlar bu karakteri. şimdiye 100 kere öldürmüş olmaları lazımdı robin'i.
Hatırlarsan gökyüzü adasında bir kitabenin altında antik harflerle Gol d Roger yazılıydı Robin bunu Rayleighe sorduğunda cevaben Roger bunu okumayı bilmezdi o her şeyin sesini duyardı cümlelerini duydu gerçi yakın zamanda Oden sayesinde gitti diye gördük ama bu olayı Luffye bağlayabilir Robin olmasa da

Bu dediklerinde ise haklısın da bence bu zeka ile alakalı değil umursamazlık

deniz krallarının ve zou'nun sesini duyabiliyor da hem onlara komut veremiyor hem de bunun yol kitabeleriyle bir alakası yok. bizimkiler 4 yol kitabesini de buldular diyelim, robin olmadıktan sonra hiçbir anlamı yok ki geçtim luffy'nin antik dili bir şekilde çözümleyip raftel'e gitmesini, ben luffy'nin okuma yazma bildiğini de sanmıyorum.

dünya hükumetine mensup olan karakterin güçleriyle zekalarını ters orantılı olacak şekilde tasarlamış oda. bu zamana kadar yapıp ettikleri aptallıkları say say bitmez. robin 30 yaşında 30 ve 8 yaşından beri arıyorlar bu karakteri. şimdiye 100 kere öldürmüş olmaları lazımdı robin'i.
Tayfadan en azından 1 kişi ölmeliydi. O kişi de Enies Lobby'de olmasa bile Robin olmalıydı. Dünya hükümeti bu kadar güçlüyken Robin'in hala yaşıyor olması kadar trajikomik bir şey zor bulursun. Ama yarası yere düşen ana karaktere sahip seriden de çok bir şey beklememek lazım.

Biz Oda'nın serisini Oda'dan daha çok önemsemekle hata yaptık. Malzeme çok güzeldi dayanamadık haliyle. Olduğundan 10 kat daha güzel olup gelmiş geçmiş en iyi shounen serisi olma potansiyeli vardı. Ama olmayınca olmuyor.

Tayfadan en azından 1 kişi ölmeliydi. O kişi de Enies Lobby'de olmasa bile Robin olmalıydı. Dünya hükümeti bu kadar güçlüyken Robin'in hala yaşıyor olması kadar trajikomik bir şey zor bulursun. Ama yarası yere düşen ana karaktere sahip seriden de çok bir şey beklememek lazım.

Biz Oda'nın serisini Oda'dan daha çok önemsemekle hata yaptık. Malzeme çok güzeldi dayanamadık haliyle. Olduğundan 10 kat daha güzel olup gelmiş geçmiş en iyi shounen serisi olma potansiyeli vardı. Ama olmayınca olmuyor.
Ona bakacak olursak,zoronun rakiplerini ikiye bölmesi,en azından kolunu bacağını vahşice ayırmasını beklerdik.ama bu shounen,ürün satmak icin vahşeti düşük tutmalı.
Lütfy:5.5 veya 6 milyar.
Dıgerleri;sıralanır.

Hatırlarsan gökyüzü adasında bir kitabenin altında antik harflerle Gol d Roger yazılıydı Robin bunu Rayleighe sorduğunda cevaben Roger bunu okumayı bilmezdi o her şeyin sesini duyardı cümlelerini duydu gerçi yakın zamanda Oden sayesinde gitti diye gördük ama bu olayı Luffye bağlayabilir Robin olmasa da

Bu dediklerinde ise haklısın da bence bu zeka ile alakalı değil umursamazlık
siz de yazmışsınız. oden hikayeye dahil olduğunda gökyüzü adası hikayesi ret-con yedi :( oden'in maceraları anlatıldığında, kitabede yazılanları öğrenmelerinin ve antik dilde yazabilmelerinin sebebinin oden olduğunu öğrendik.

ayrıca o muhabbet de luffy'ye bağlanırsa ne eksik ne fazla tepkim tam olarak şu olur:

evet, robin ölürse hikaye sıkışırdı ve kitabelerin okunması konusunda alternatif bir yöntem bulmak zorunda kalırdı ama robin'in hayatta kalış şekli çok saçma. birtakım organizasyonlara girmiş de gözden kaçmış. hele hele robin'e bak sen...
imu 800km öteden nükleer atıp adanın tekini, içinde yaşayan canlılarla birlikte tek de yok edebiliyor ama allah'ın hikmeti bu ya wg'nin azılı düşmanı olan 8 yaşındaki robin'i 20 sene yakalayamıyorlar.

kesinlikle en az bir kişi ölmeliydi tayfadan. girdiği her savaşı kazanan ve kazanırken hiçbir büyük gücünü kaybetmeyen bir organizasyon olamaz. mantıken imkansız bu.

evet, son dediğinizde çok haklısınız ve unutamadığım bir paylaşımım var foruma ilk kaydolduğum yıllarda yaptığım. arayıp bulmam imkansız ama şunu dedim: ''one piece ne kadar saçmalarsa saçmalasın naruto kadar dibe batamaz.'' hay dilimi eşek arıları soksaydı da demeseydim. düşünemedim oda'nın tamamen sonuç odaklı bir hikaye yazıp, süreci boş vereceğini. kurgusu ve hikaye anlatımı o kadar sorunlu ki one piece'in, sanırsın büyük anlatıyı boş verip aklına ne gelirse onu yazıyor oda.

Luffy 4 milyar
zoro 1 milyar 411 milyon
sanji 1 milyar 401 milyon
jinbe 1 milyar 400 milyon
robin 1 milyar 230 milyon
usopp 800 milyon
franky 694 milyon
brook 683 milyon
nami 666 milyon
chopper 10 bin beli

luffy nin 1 milyar artar kalan tayfanın 300 milyon artar. Sanji, gorosei ile dövüştüğü için biraz daha artıp jinbe i geçer. Chopper da bir sıfır daha alır final arcta da 100 milyon veya 1 milyar olur.

siz de yazmışsınız. oden hikayeye dahil olduğunda gökyüzü adası hikayesi ret-con yedi :( oden'in maceraları anlatıldığında, kitabede yazılanları öğrenmelerinin ve antik dilde yazabilmelerinin sebebinin oden olduğunu öğrendik.

ayrıca o muhabbet de luffy'ye bağlanırsa ne eksik ne fazla tepkim tam olarak şu olur:
Reis haberin yok galiba onu da dedik :oops: Onu da bir yerlerden yumurtlatır bak gör

Mangada en sonki ödüller açıklanalı kaç gün olmuştur ? Şu yüzden soruyorum diğer yonkolarda artış almışmıdır acaba bu sürede?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık