Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Eğer Teach Olmasaydı, Marco İmparator Olabilir miydi?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Whitebeard öldüğünde sahip oldukları kontrolü kaybettiler. Diğer korsanlar wb'nin koruduğu bölgelere saldırmaya başladı. Çoğu yeri teach almasına rağmen balıkadam adası gibi bazı yerler diğer yonkouların eline geçmiş.

Olamazlardı. Ace olsa evet olurdu, Ace'in gelecekte yonkou seviyesine geleceği barizdi. Çizilen kurguda Beyazsakal'ın yerini Ace'in almasıyla KK'lik yolunda ilerlemesi üzerineydi. Ama olmadı. Hem Beyazsakal, hem Ace gitti. Kalani hiç bir şekilde bir yonkou etmez. Kaç bölümdür kaptan seviyesinin güç dengesinde ne denli yer ettiğini gördük zaten.
Ace olsa gene bu gaza gelip birilerinin peşinde 1 aya ölürdü.

Marco baya güçlü bir adam en zayıfı da olsa bir yonkou seviyesine yürüyebilecek bir karakter. Tayfası da iyi.

Olamazdı. Yonko olamak için farklı olmak gerekiyor. Mesela teach gibi 2 meyve sahip olmak veya BM gibi hayvanımsı olmak.

Tiç, Kaido, Linlin gibi tayfalar dağılmaya müsait ama Marco tayfayı tutabilmiş sonuçta.
Tiç dağılır. Kaido oluşumu kuzey ülkeleri gibi, kalan en güçlü adam yine toplar tayfayı. Linlin aile oluşumu belki de en sağlamı.

Luffy ölürse bizimkilerin dağılacağını da sanmıyorum. Diğer tayfalar arası bağları görmedik ama; Oda'nın mantığı eğlence düşkünlüğü. Ace fblerinde de böyleydi.

Yonkocuk olabilirdi anca. Doffy kıvam,ı çok daha güçlüsü. Ana üsse girmezler de balık adam adası vs koruyamazlar.

Edit: Tiç dahi tam teşekkürlü yonko olarak Wb sularına girememiş ki Balık Adam Adasını vermiş.

Tiç dağılır. Kaido oluşumu kuzey ülkeleri gibi, kalan en güçlü adam yine toplar tayfayı. Linlin aile oluşumu belki de en sağlamı.

Luffy ölürse bizimkilerin dağılacağını da sanmıyorum. Diğer tayfalar arası bağları görmedik ama; Oda'nın mantığı eğlence düşkünlüğü. Ace fblerinde de böyleydi.

Yonkocuk olabilirdi anca. Doffy kıvam,ı çok daha güçlüsü. Ana üsse girmezler de balık adam adası vs koruyamazlar.

Edit: Tiç dahi tam teşekkürlü yonko olarak Wb sularına girememiş ki Balık Adam Adasını vermiş.
Kaptan önemli ama oluşum daha önemli. Sen gidip 28 tane adaya zaten yetişemezsin. Sağlam bir organizasyon ve adamlara ihtiyacın var. Bu Marco da var mesela zamanında tutmuşlar.
Gerçi Oda kafasında nasıl kurguluyor bilmiyorum. Tiç ve Marcolar yer ve zaman belirleyip meydan savaşı mı yapmışlar mesela :/

Kaptan önemli ama oluşum daha önemli. Sen gidip 28 tane adaya zaten yetişemezsin. Sağlam bir organizasyon ve adamlara ihtiyacın var. Bu Marco da var mesela zamanında tutmuşlar.
Gerçi Oda kafasında nasıl kurguluyor bilmiyorum. Tiç ve Marcolar yer ve zaman belirleyip meydan savaşı mı yapmışlar mesela :/
Tiç'e yenilmesini kısas olarak almıyorum ben; Marco kabiliyetli ve güçlü ama daha güçlü ve daha donanımlı organizasyonlar da var işte.
Marco; Dof'a ada vermez, Croco'ya vermez. Ada almak için kimse komutanlarını kaptansız gönderemez vs. Ama iki amiralle yıkılabilen bir organizasyon olur ki yıkmaya da gelirler. Acımasız bu sular.

Olamazdı .

En yakın isimdi belkide WB korsanları yanında olduğu için ama bireysel gücü İmparator olarak anılmaya yetmezdi.

Teach karışmasa bile zamanla yağmacı korsanların adalara çökmesi sonucu savaşa savaşa zamanla güçlerini yitirecektiler.

Muhtemelen Kidd ve ekibi bunu hedeflerdi hoş bir dayakta Marco’dan yerdi.

Ya da Weevil zamanla bitirirdi WB ekibini.

WB ölünce fetret devrine girdiler, çıkmaları için yeterli zamanı daha geçirmemişlerdi ki Timur ikinci kere saldırdı ve yıkıldılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık