Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
Denizciler bu arada armut elma topluyor ? O kadar zırhlı gemi boşuna yüzüyor ? 3 amiral tam güç savaşmadı bile orada.Neyse.
Denizcilerin gücü zaten aşıyordu beyazsakalın güçlerini,normal amirallerin tam güç savaşmaması ama o hengamede yapma şansı vardı çünki bayağı yıkım verdi.Onlarıda durdururlardı ozaman.

Rox a neden katılmış ? 12 den biri olan bisento için mi? gura-gura için mi ? Yoksa rox dan dayak yememek için mi ? Önce ki gemisinde gördük aile istiyorum diyor.Sonra rox da yağmacı.Wb nin gemisine binersen iyisin yoksa düşmanı.O kadar sivil halk ölünce boşuna mı sevindi boşuna mı şeytan demişler bu adama.Kendi adamlarına zenginlik yaşatmış gerisi önemli değil sömür gitsin.Luffy nin tayfasına ve genel halka baktığı gibi bakmayın duruma.Bu adamlar gerçek korsan sicilleri temiz değil.
Luffy'lerle tanışmayan halk da Luffy ölse sevinir, "Bir canavar ve zalim korsan öldü. Yihuu." diye. Halkın sevinmesin baz almayın bence karakterleri iyi kötü diye sınıflandırırıken.

5'ine gerek kalmadı Akainu deldi geçti zaten.
Dedigin olay da gormezden geliniyor,bende o olayi gormezden geldim karsit yorumlara karsi ama dedigin gibi 5 kisiye gerek kalmadan Akainu veya Kizaru veya Aokiji Wb'yi hallederdi zaten. Soyle bir durum da var herhangi bir cok bilinen ve guclu bir X karekterin sozleri cok dogru olacakmis gibi bir algi var ama cozemedim.

Wb ne derse dogru(Shanks vs Mihawk olayida dahil),Sengoku ne derse dogru bir mantik var. Adamin oznel gorusu nesnel olarak kabul ediliyor. Wb Roger'in yaninda Garp'i aniyor ama Sengoku'da Wb'yi en guclu ilan ediyor simdi kimin sozu dogru diye bir catismazlik cikiyor. Sozler baz aliminin bir sonucu olsa gerek.

Luffy'lerle tanışmayan halk da Luffy ölse sevinir, "Bir canavar ve zalim korsan öldü. Yihuu." diye. Halkın sevinmesin baz almayın bence karakterleri iyi kötü diye sınıflandırırıken.
Aranma ödülü dışında yaptığı zalimlik ne ? Gördük gazateler manipüle etmede çok etkili,ama nam yapmalar arasında fark var.Bir tarafta hükümetin köpeklerini dövüp nam yapmış,diğer tarafta gerçek anlamda yağma yapmış.Ayrıca hadi halka göre de yapmayalım,rox dan gördük.Köyüne o para nereden gidiyordu mendil satarak mı ?

Burdan bu sonucu nasıl çıkardın la ? Tabii yollarlar.
Adam yaşlı olmasa Garp ile birlikte tüm denizcileri denizin dibine yollayacaktı hala babalığın gücünden şüphe eden var,Sengoku ne diyor dünyayı yok edecek güç var bu adamda.
Hocam burda kendin demissin. Wb zirve olsa dahi tek basina denizin dibine yollayamaz o 5'linin oldugu yerde. Wb genc olursa otomatikman Garp ve Sengoku'nun da genc olmasi gerekiyor, 2'sinde 1'i pek ala alabilir Wb'yi.

Hocam burda kendin demissin. Wb zirve olsa dahi tek basina denizin dibine yollayamaz o 5'linin oldugu yerde. Wb genc olursa otomatikman Garp ve Sengoku'nun da genc olmasi gerekiyor, 2'sinde 1'i pek ala alabilir Wb'yi.
Abartı var gömüldüğü için öyle bir şey olmayacağını biliyoruz,ama marinefordu deniz dibine yollayabilirdi.

Rox a neden katılmış ? 12 den biri olan bisento için mi? gura-gura için mi ? Yoksa rox dan dayak yememek için mi ? Önce ki gemisinde gördük aile istiyorum diyor.Sonra rox da yağmacı.Wb nin gemisine binersen iyisin yoksa düşmanı.O kadar sivil halk ölünce boşuna mı sevindi boşuna mı şeytan demişler bu adama.Kendi adamlarına zenginlik yaşatmış gerisi önemli değil sömür gitsin.Luffy nin tayfasına ve genel halka baktığı gibi bakmayın duruma.Bu adamlar gerçek korsan sicilleri temiz değil.
Ben Marineford'ta gördüğüm adama bakıyorum. Söylentilere ya da tahminlere değil.

Ben anlamadım şimdi; Gerçekten Yağma yaptı diye laf atanlar var mı bu adama? Adam korsan yahu. Siz tüm korsanları bizim tayfa gibi iyiler mi sanıyorsunuz? Mesela Zoro kutsal ejdere saldırdığı sahneden sonra vurulan adamı hastahaneye götürüyordu, Bonney bunu görünce; ilk kez birine yardım eden korsan görüyorum gibi bir şey demişti. Wb de kendi tayfasına baba gibi davransa da sonuçta bir korsan. Mesela Akainu, ohara’yı yok ettiğinde; adamın görevi deniliyor. Ya da Garp ailesini koruyamayınca; adam denizci deniliyor. Eee bu adamda korsan kardeşim melek değil ki. He bence arada ki fark şu; bu adam asla ben adaletim demedi ama denizciler adalet olduklarını iddia ediyorlar. Ama görüyoruz ki dünyada ki en büyük pislik olan kutsal ejderler adamları ayakçıları yapmış :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık