Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 401 88.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    452
"Ben bir korsanım, Oden konusunda savaşta adam kaybetmeyi göze almam."

Fanlar: Doğru söylüyor abi, adam korsan yani sonuçta.

Yine Beyazsakal:

Shanks: Ace'i gönderme.
Beyazsakal: Göndercem xd
Shanks: Bu yarayı dikkatsizlikten dolayı almadım.
Beyazsakal: bnne xD

"Ace yakalanır"

Also Beyazsakal: Marineford'a savaşa gidiyoruz.

"Savaş kaybedilir."

Shonen serilerinde birkaç istisna dışında ana karakter seri sonunda evrenin en güçlüsü olur.One Piece'te bu serilere örnek verilebilir.
Niye verilsin? OP, Naruto gibi sallamasyon bir seri değil ve sadece güce dayatılacak durumları geçtik. İşin içine kehanet durumları girdi, pone okuma durumları girdi her şey güç değil yani belli bir zaman çizelgesi var bir şeylerin olabilmesi için. Başta KK olmayı bile saf güçle ilişkilendiriyorduk ama öyle değil. Oda ne kadar arada batırsa da OP diğer dandik shonen seriler ile karıştırılmamalı.

"Ben bir korsanım, Oden konusunda savaşta adam kaybetmeyi göze almam."

Fanlar: Doğru söylüyor abi, adam korsan yani sonuçta.

Yine Beyazsakal:

Shanks: Ace'i gönderme.
Beyazsakal: Göndercem xd
Shanks: Bu yarayı dikkatsizlikten dolayı almadım.
Beyazsakal: bnne xD

"Ace yakalanır"

Also Beyazsakal: Marineford'a savaşa gidiyoruz.

"Savaş kaybedilir."
Allah’ın basiretsizi

Niye verilsin? OP, Naruto gibi sallamasyon bir seri değil ve sadece güce dayatılacak durumları geçtik. İşin içine kehanet durumları girdi, pone okuma durumları girdi her şey güç değil yani belli bir zaman çizelgesi var bir şeylerin olabilmesi için. Başta KK olmayı bile saf güçle ilişkilendiriyorduk ama öyle değil. Oda ne kadar arada batırsa da OP diğer dandik shonen seriler ile karıştırılmamalı.
OP diğer dandik Shonen serileri gibi aşırıya kaçan güç dengesizliğine sahip değil.Ama bu demek değildir ki Luffy serinin en güçlüsü olmayacak.KK olmak dediğin gibi saf güce bağlı olmasa bile belli bir güç seviyesinin üstünde olmak gerekli.Seni bilmem ama bana göre bu seviye şuana kadar ki korsanların hepsinde güçlü olmak demek.

Gözü yükseklerde olmayan, ufak tefek şeylerle mutlu olabilmeyi başaran nadir karakterlerden biri, sevilmeyi hak ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık