Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Isaac Netero

Beyazsakal vs Netero

• Kullanılan toplam oy
    115
Wb gibi yavaş karakteri über görmek netero karşısında...1 depremden sonra 2.yi atamadı bile.Seri saldırı değil o en fazla 1 kolu kirar geriye kalanlar nefes dahi aldırmaz wb ye.K.haki falan hikaye.İstediği kadar dayanıklı olsun netero da güçlü.Yerden kaldırmadan döver wb yi.

Netero izlediğim okuduğum anime mangalarda en güçsüz imajı çizen dedelerden.Dövüş tekniğide çok tırt gelmişti zaten.Wb için sakesine meze olur.

Edit : Lan ilgililere konu tiyosu vermişim ;))

Son düzenleme:

derviş

Netero havada kendini askıya alıp dövüşüyor lan netero pekmezini akıtır wb nin :)

Şu husus önemli burada: Meruem yakın dövüş yapan birisi iken WB uzaktan da saldırıp savunabiliyor. Meruemin o kadar tokat yeme nedeni Neteroyu mahvetmeden kolunu bacağını koparmak için dibine kadar girmek istemesinden kaynaklaniyor. Bu açıdan WB depremle surekli Buda formunu bozar Neteronun. Ben WBnin alacağını düşünenlerdenim açıkçası.

Alpamis

Şu husus önemli burada: Meruem yakın dövüş yapan birisi iken WB uzaktan da saldırıp savunabiliyor. Meruemin o kadar tokat yeme nedeni Neteroyu mahvetmeden kolunu bacağını koparmak için dibine kadar girmek istemesinden kaynaklaniyor. Bu açıdan WB depremle surekli Buda formunu bozar Neteronun. Ben WBnin alacağını düşünenlerdenim açıkçası.
:a:Haklı adam.

Yetenek olarak biraz ters bir eşleşme, WB ağır adam Netero'nun heykel ise ise çok hızlı, k.haki ile görülse dahi çok hızlı gelen saldırıların engellenemediğini biliyoruz (Luffy vs yılan kızkardeşler), bu dövüşün Youpi vs Killua gibi olma ihtimali var,

Öte yandan heykelin menzili de sınırlı, ve WB uzak mesafeden de deprem ile saldırabiliyor, Netero bunları ne kadar engelleyebilir belli değil, eğer uzaktan saldırılar yeteri kadar etkili olursa Netero yakın mesafede birebir dövüşmek zorunda kalabilir, iş o noktaya gelirse de Netero'nun kazanma şansı kalmaz,

Özet olarak, WB Meruem gibi heykelin arasına sızmaya çalışırsa yenilir ama ikinci senaryo olursa ve dövüş fiziksel karşılaşmaya kalırsa WB ezer, o yüzden kararsız diyorum..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık