Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate (Marineford) vs. Marshall D. Teach (Güncel)

Kim kazanır?

• Newgate

Kullanılan: 1 33.3%
  • Teach

Kullanılan: 2 66.7%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Arkadaşlar ilk vs konumu açıyorum. Öncelikle handikapları yazmak istiyorum, okumadan oy vermeyin!
Whitebeard, Marineford'da ki hali ile olacak. Yani yaşlı, kalbi devamlı tekliyor ve Squardo tarafından yaralanmış. Gura Gura'ya sahip.
Blackbeard, iki yıl sonraki hali ile olacak. Dolayısıyla Gura Gura ve Yami Yami'ye sahip olacak. Yonkou olmayı başarmış hali baz alınacak.
İki tarafında aynı meyveye sahip olması mantıksız gelebilir ancak Blackbeard'ın şu an ki durumu ile yaşlı ve yaralı bir Whitebeard'ı yenip yenemeyeceğini merak ediyorum.

Edward "Whitebeard" Newgate

Beyazsakal Korsanları'nın kaptanı ve dünyanın en güçlü adamı olarak bilinmektedir. Korsanlara göre One Piece'i bulmaya en yakın kişidir. Yeni Dünya'da tüm denizleri yöneten Yonkou'dan biridir. Geçmişte Korsanlar Kralı Gol D. Roger'a denk görülen tek korsandır.

Ace'i kurtarmak için girdiği savaşın sonunda vücudundaki kılıç yaralarının sayısı 267 dir, silah yaralarının sayısı 152 dir ve 46 kere top ile vurulmuştur. bunlara rağmen bütün korsanlık hayatı boyunca hiç bir zaman kaçarken sırtından bir yara izi edinmemiştir.

WB'nin Marineford'u baştan başa yaran, Akainu'ya kan kusturan saldırısı.

WB'nin Akainu'nun arkasında karabasan gibi belirerek cehenneme gönderdiği saldırısı.

Marshall "Blackbeard" D. Teach

Eskiden Beyazsakal Korsanları'nın bir üyesi olan bir korsan. Beyazsakal Korsanları'ndan ayrılıp kendi korsan tayfasını kurdu : Karasakal Korsanları. Teach, yani Karasakal aynı zamanda kısa süre öncesine kadar bir Shichibukai idi. Teach hayali Korsanlar Kralı olmak olan ve zafere giden yolda her yola baş vurabilecek tehlikeli bir adamdır.

Tayfası ile MF savaşında Beyazsakal'ı öldürmüş ve en güçlü şeytan meyvesi Gura Gura no Mi'yi ele geçirmiştir.

BB bir elinde en güçlü Paramecia Gura Gura no Mi, bir elinde en güçlü Logia Yami Yami no Mi'yi tutarken.

Karasakal Korsanları.

Neden handikap ? Neden illa Wbnin güç seviyesi düşürülmek isteniyor ? Bunun yanıtı , dünyanın en güçlü adamı olması ise :/
Anket açmayacaksın. Açılıyorsa adamın hakkını verin :/

Edit ; Tabiki oy kullanmayacağım :W

2 yıl sonraki BB'in daha yüzünü bile görmedik ki, meyveyi ne seviyede kullanıyor onu bile bilmiyoruz.
Ben yinede WB dedim.

WB bisento ile bu sorunun cevabını verdi bence, deprem kullanmadan tek hamlede ayağının altına alıyorsa, iki tarafa deprem eklemek pek bir şey değiştirmez..

Deprem meyvesini çıkar iki tarafta kullandığı için. Sade Bisento lu wb vs karanlık meyveli bb olarak bakarsak olaya yine wb yi kazanırken görüyorum ki onceki vs leri bunun benzeri bir şeydi ekstradan wbnin kafası yoktu.
Wb parçalar ama oyumu fanliktan bbye verdim.
Edit:StrawHat benden önce davranmissin :)

Bb nin hangi seviyede olduğu bilmediğimizden dolayı oy kullanmadım birde Wb nin gücünün düşürülmesi bir vs için haksız bir dövüş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık