Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dünyanın En Güçlü Kılıç Ustası Kimdir?

Kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    226
-Mihawk gibi kara kılıç yapmış
-Ülkesini herkesin korktuğu bir yer haline getirmiş
-Kılıcını geri almak karşılığında koca Oden'in kılıcının teklif edildiği
-Kılıç tanrısı gibi über bir lakap takılan
-Yaşadığı çağın net en güçlüsü olan,kendini arıyan bir adam, en büyük hobisi güçlü adam görüp 2 teknik atıp beyler ben kaçıyorum hadi Allah'a emanet diyen adamdan net daha güçlüdür.

-Mihawk gibi kara kılıç yapmış
-Ülkesini herkesin korktuğu bir yer haline getirmiş
-Kılıcını geri almak karşılığında koca Oden'in kılıcının teklif edildiği
-Kılıç tanrısı gibi über bir lakap takılan
-Yaşadığı çağın net en güçlüsü olan,kendini arıyan bir adam, en büyük hobisi güçlü adam görüp 2 teknik atıp beyler ben kaçıyorum hadi Allah'a emanet diyen adamdan net daha güçlüdür.
Hakkında denilenler benim için Mihawk'tan güçlü olduğunu göstermiyor.Adam gibi vs gelene kadar Mihawk bana göre Ryuma'dan önde.

Hakkında denilenler benim için Mihawk'tan güçlü olduğunu göstermiyor.Adam gibi vs gelene kadar Mihawk bana göre Ryuma'dan önde.
Valla iş haklarında denilenler,ünvanlar üzerinden gitmiyorsa Mihawk'ın işi yine yaş.Zira Mihawk kardeşimizin bırak herhangi bir üst seviye karakterle dövüşünü,komutan ligindeki adamlara karşı bile gösterdiği en ufak üstünlük yok.Jozu atağını tankladı,Vista hal hatır sordu,Croco naber la dedi falan böyle.Hatta Marco,Mihawk'ın Luffy'nin peşinde olduğunu görüp Vista sen ilgilen diyordu.Kendi bile gerek görmemiş.

Böyle bir seride sadece gösterilen dövüşler üzerinden seviye belirleyeceksek. Bir elin parmağını geçmez gücü yorumlanacak karakter sayısı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık