Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Drifters (2016)

Farklı çağlardan karakterleri bir arada görmek, Civilization serisi düşkünü olan beni sevindirdi açıkçası. :D

Aslında ilk hikaye denemem bu animenin konusuyla benzeşiyordu. İskender, Hitler, Fatih Sultan Mehmet gibi önemli liderleri aynı zaman diliminde toplamaya çalışmıştım ama bayağı bir eleştiri almıştım...

Neyse, sonunda 9. bölümü izledim. Karakterlerin birbirleriyle olan diyalogları çok iyi yansıtılıyor. Scipio ve Kanno arasındaki muhabbet efsaneydi bence. :D Olayların tarihsel akışını ve karakterlerin durumunu iyi bir şekilde ortaya koymuş mangaka. Uzun süredir anime izlemeyen bana ilaç gibi geldi şahsen. :D

İlk çıktığı günden beri izliyorum nazar değecek diye yorum yapmıyordum. Konu açılınca dayanamadım arkadaşlar. 2016 yılının en iyi animesidir. Herkese tavsiye diyorum.

Şuan 9'uncu bölümde, 12'nci bölümde bitecek eğer ki uzatmazlarsa ama mangası devam ediyor. Duruma göre 2'nci - 3'üncü sezonları falan çıkabilir, Blu-ray satışlarına bakar olay ;)
Opening de END'lerden Hijikata ile sürtüşme var gibiydi. Zaten çizimi efsaneydi çok güzel bir versus olabilir. Ayrıca Olminu'yu epey iyi kullandılar son bölüm. Dediğin gibi Nobunaga'yı da ayrı muhteşem işliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık