Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dressrosa'daki En Güçlü 10 Karakteriniz

1- Fujitora
2 -Sabo
3 - Dof
4 - Luffy - Law
5 - Burgess
6 - Cavendish ( Hakuba haliyle 4. olur.)
7 - Zoro
8 - Trebol
9 - Kyros
10 - Diamante

Tam emin olmasam da bazı karakterlerin sıralamamda yeri konusunda bizde yapalım bi sırala. Birde Cp0 tamamen es geçtim hiç bir şey bilmiyoruz haklarında:D

1. / 2. Fujitora
2. / 1. Sabo
3. Dof
4. Kral(Luffy)
5. / 6. Law
6. / 5. Burgess
7. Zoro
8. Cavendish
9. Kyros (tabii Diamenteyi alacam lafından yola çıkıyorum)
10. Trebol Pica Diamente bilemiyorum. (Şimdi Zoro'nun rakibi olduğu için Pğica mı desem yoksa daha Oda bize göstermediği için Trebol mü? Veya karakterinden hoşlandığım Diamente paşa mı:D)

Edit: Sanji reisi Ada da olmadı için yazmadım ha:flaugh:

Roronoa Zoro

1. God-Usopp
2. Fuci-sama
3. Sabo
4. Dof
5. Luffy
7.Law/Zoro
8.Burgess
9.Kyros
10.Kafa dede.

Burgess 2.kaptan olsa dahi bu en güçlü olduğu anlamına gelmez.Çoğumuz bunu güce yorup çok şey bekledik ama beklediğimizi bulamadık.İlk nakamalardan olduğu için,hatta belkide direk ilk nakama olduğu için 1.filo komutanı olması kuvvetle muhtemel.Rayleigh tanıtıldığında da ilk nakama olduğu belirtilmişti.Bu adamların yeri ayrıdır kaptanın gözünde malum ilk göz ağrısı başka olur.

Ama olayı güce yoracaksak bence en güçlü Shiryu'dur.Sonra da Pizarro çıkacaktır diye bir düşüncem var nedense.Burgess 3. veya 4. en güçlüdür BB tayfasında diye düşünüyorum.

Yani Zoro'nun rakibi diye sağ kol çıkacak diye düşünmeyin Shiryu'yu.Zoro'nun olayı kılıç ustaları ile kapışmak sağ kol ile değil.Mangaka kılıç ustalarını 2.güçlü olarak çıkarıyordu hepsi bu.Ama gördüğümüz üzere Dof'un sağ kolu Vergo idi ve onu da başkası aldı.Zoro'nun kapıştığı Pica da her ne kadar meyve sahibi olsa da gene de kılıç kullanıcısı olarak çıktı karşımıza.

Demem o ki filo sıralamasına çok takmamak lazım BB tayfası için.İsterse 10.filo kaptanı olsun bence Shiryu gene de en güçlüsü çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık