Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dragon'un Denizci Rütbesi

Sizce hangisiydi?

• Kullanılan toplam oy
    41

Buradaki bilgilere göre Ohara olayında luffy'nin doğmasına 4 yıl var. demek ki ayrılma sebebi pek luffy'nin annesi değil gibi. o zaman denizcilerden ayrıldığında 24 yaşında falan. coby 18 yaşında albay seviyesinde koramiral vardır ya 24 yaşına kadar koramiral olmuştur.

Buradaki bilgilere göre Ohara olayında luffy'nin doğmasına 4 yıl var. demek ki ayrılma sebebi pek luffy'nin annesi değil gibi. o zaman denizcilerden ayrıldığında 24 yaşında falan. coby 18 yaşında albay seviyesinde koramiral vardır ya 24 yaşına kadar koramiral olmuştur.
Pek bilmiyorum ama Ohara olayı 22 yıl önceymiş.Dragon 55 yaşında.

30 civarıymış yanlış bakmışım
bende şimdi akainun yaşına baktım 28'miş. Dagon da şu an 55 yaşındaymış. bundan güzel yaş problemi çıkar. :D luffy ile Nico robin arasında 11 yaş vardır. dragon şu an 55 akaiunu 28 yaşındadır. Ohara oalyıda dragon 33 yaşındadır. Bu durumda luffy doğduğunda akaiunu ne nico robin kaç yaşındadırlar. ve ohara olayıdan kaç yıl geçmiştir. ?

bende şimdi akainun yaşına baktım 28'miş. Dagon da şu an 55 yaşındaymış. bundan güzel yaş problemi çıkar. :D luffy ile Nico robin arasında 11 yaş vardır. dragon şu an 55 akaiunu 28 yaşındadır. Ohara oalyıda dragon 33 yaşındadır. Bu durumda luffy doğduğunda akaiunu ne nico robin kaç yaşındadırlar. ve ohara olayıdan kaç yıl geçmiştir. ?
Akainu da 55 yaşında değil mi?

ayn
Bence çocukluktan arkadaşlar.Donanmaya birlikte girmişler koramirallik falan derken Dragon devrime kayınca Akainunun baş düşmanı olmuştur.Akainu Luffy her gördüğünde Dragonun oğlu diyo zaten.
büyük ihtimalle böyle bir hikaye çıkacak. ama yaşına baktığımız da kesin koramiraldir. güç olarak akaiunu'dan güçlü olabilir. acaba Garp nasıl eğitti dragon'u.

Dragonun Mitik Zoan türü bi meyvesi çıkıcak gibime geliyor. Marco gibi kuş olabilir mesela.
kaze. kaze no mi - rüzgar fırtına meyvesi gibime geliyor bana da ki öyleyse deprem meyvesiymiş yok magmaymış alayı boş en güçlü logia olabilir. haki saf dışı düşündüğümüzde. hee bir de hem kralın hakisi de kesin vardır. rüzgar meyvesi bekliyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık