Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball - Teşekkürler Akira Toriyama

Animelerde karakterler ilk gösterimlerde çok gaddar gözükürler ama nedenleri vardır veya gerçekten öyledir, keza çok iyi gözüküp villain çıkmak ta var bunun altındada nedenler var yani gelip jirene arkadaşlarından nefret eder falan filan komik cidden, 1 v 1 olmadı jiren hep üstündü toppo ve dyspoyu durdurdu diyorsun UI güzel ama güç yok ilk versiyonda sadece savaşa karşı geliyor ve oto kaçıyor herşeyden enerjisi ona gidiyor toppo ve dyspoyu sadece 3 dk daha savururdu o arada jiren gokuyuda sağ bırakmazdı yani keza zaten goku MUI açtığında jirenle VS sinde açtıkları aura Herşeyi açıklıyor zaten jiren de saf güç gokuda form deişikligi ve sınırlı güç artışı toppoya boş deseler anlarımda jiren ne alaka salça olacaksanız toppoya olun yıkım tanrısı olup vegeta ya yenildi sonuç jiren adamdır yani :)
Jiren zaten adamdır. Ben dövüş işini belirttim kendimce. Zaten konuşmadan sonra vslerine tekrar bir baktım da kimse karışamazmış adamlara. Yıkım tanrılarından güçlü iki kişinin savaşı varmış orada. Goku Jiren'i yorup enerjisini tüketmese Jiren üçünü de tokat manyağı yapacakmış.

Jiren zaten adamdır. Ben dövüş işini belirttim kendimce. Zaten konuşmadan sonra vslerine tekrar bir baktım da kimse karışamazmış adamlara. Yıkım tanrılarından güçlü iki kişinin savaşı varmış orada. Goku Jiren'i yorup enerjisini tüketmese Jiren üçünü de tokat manyağı yapacakmış.
Dragon Ball super heroes var onada bak jiren db super de harcandı acaba heroes dede harcandı mı ?

DBSH oyun için yapılan, reklam olan bir anime. Geçen bölümlerde oyunun içine girdiğimiz bir bölüm verdiler. Eğlenceli aslında. Yıkım tanrıları, melekler falan da vardı, ciddi bir şey değil yani.

DBSH'taki ortam zaten baya fantastik SSJ4 Goku izlediğim tek bölümde önüne gelene tek atıyordu.
Zaten bu animede her bölüm biri çıkıyor ve öncekini tokatlıyor. En son bölüm Şeytan Kral, Vegito'yu tokatlıyordu ama başka bir evrenden ssj4 Vegito geldi, ssj4 Goku da olabilir. Sonraki bölüm ssj4 Vegito Şeytan Kral'ı tokatlar ama bölüm sonu Broli'yi de gösterdiler. Sanırım sonraki bölüm sonu da Broli gelir ve ssj4 Vegito'yu tokatlar. O esnada Şeytan Kral bir şekilde daha gülenir, başkası da gelir ...... Öyle öyle gidiyor hikaye.

Zaten bu animede her bölüm biri çıkıyor ve öncekini tokatlıyor. En son bölüm Şeytan Kral, Vegito'yu tokatlıyordu ama başka bir evrenden ssj4 Vegito geldi, ssj4 Goku da olabilir. Sonraki bölüm ssj4 Vegito Şeytan Kral'ı tokatlar ama bölüm sonu Broli'yi de gösterdiler. Sanırım sonraki bölüm sonu da Broli gelir ve ssj4 Vegito'yu tokatlar. O esnada Şeytan Kral bir şekilde daha gülenir, başkası da gelir ...... Öyle öyle gidiyor hikaye.
Hikayenin ana şablonu tamamen power creep üzerine kurulu.Başka bir reklam serisinde bile bu kadar mantık hatası yok.

@Yubashiri-sama Boo arc hakikaten kötüydü yahu.Arcın en iyi yanı şişman Boo’nun kişiliği ve arkaplanı.Sonra cozutuyor.Piccolo’nun beynini aldı güzelleşecek dedim ama yok.Hele o içine girip dolaşma kısmında ciddiye alamadım.Şeker olup adam dövme falan.Final de çok saçma.Vegeta ve Frieza atomlarına ayrılmadı genki damayla bu kadar güçlü adam mı ayrılıyormuş... Şu kılıçtan çıkan yaşlı da bayıktı zaten.Gerçi kaioshinlerin hepsi hayal kırıklığı ilk gözüktüğünde havası vardı sonra ağırlık sıfır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık