Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball - Teşekkürler Akira Toriyama

Komik değilim.Ben Jiren hakkında dediklerimi gayet ciddi söyledim.Karakter Super animesinde en sıkıcı olanlardan.
İnanılmaz, ana karakter UI açcak gaza gelcez falan filan saçmalığına hiçbir soydan gelmeyen saiyan namek gibi adam bilek gücüyle öyle çalışmış ki yıkım tanrısını bile geçmiş sen, jirenin flashback ınıda izlememişsindir hayır düşmanın onurlusu aynı zamanda adam tek başına galaksisini savundu goku friza and17 vegeta ya karşı keza goku ilk UI açışında dier 2 takım arkadaşının yardımını istemiycek kadar onurlu yoksa 3 VS 1 atıp goku yu alırlardı orda adam 2 VS 1 r 3 VS 1 e hop birader adil digil bile demiyor direk saldırıyor yani sen gelmişsin böyle Bi karaktere sinir bozucu gereksiz sıkıcı diyorsun bence izlememişsin ya öyle düşünüyom bak DB fani digilim belirtiyim

O benim de aklıma geldi ama değildir. :D Bence Tenshinhan da Blue gibi o yüzden de yapmış olabilir.Blue orjinal bir karakterdi aslında ama çöptü malesef.
Namekli olayını biliyorum illa ki bahsedilmiştir ama önemsiz bir mevzu.Piccolo bunların muhabbeti bile anlamıyor üzerinde durdu erkek dişi kavramı yok namekliler için.
Piccolo aseksüel'dir ama Namekliler Toriyama'ya göre hermafrodit. Bu durumda hem eril hem de dişi üreme organları vardır. Kendi kendilerini dölleyebiliyor ama diğer bireylerle de çiftleşebiliyorlar. Yani salyangozlar gibiler.

İnanılmaz, ana karakter UI açcak gaza gelcez falan filan saçmalığına hiçbir soydan gelmeyen saiyan namek gibi adam bilek gücüyle öyle çalışmış ki yıkım tanrısını bile geçmiş sen, jirenin flashback ınıda izlememişsindir hayır düşmanın onurlusu aynı zamanda adam tek başına galaksisini savundu goku friza and17 vegeta ya karşı keza goku ilk UI açışında dier 2 takım arkadaşının yardımını istemiycek kadar onurlu yoksa 3 VS 1 atıp goku yu alırlardı orda adam 2 VS 1 r 3 VS 1 e hop birader adil digil bile demiyor direk saldırıyor yani sen gelmişsin böyle Bi karaktere sinir bozucu gereksiz sıkıcı diyorsun bence izlememişsin ya öyle düşünüyom bak DB fani digilim belirtiyim
Jiren ne kadar adam olursa olsun seyircilere yapmaya çalıştığı şey karaktersizlik. Tamam bir şey olmayacağı belli ama eksiye düşürdü adamı.

Jiren aşırı egolu ve arkadaşlarından nefret edip bunu dışa vurmayan birisi. Kendi de söylemişti zaten. Dayak yiyeceğini bilse hiç girmezdi 1v1 e. Keza 1 v 1 sırasında Goku yandaşları da durduğu için büyük ihtimalle onlar karışmasın diye kimse karışmıyor. 3v1 attığı sahnede ortada sadece 4 karakter kaldığı içindi zaten.

Jiren ne kadar adam olursa olsun seyircilere yapmaya çalıştığı şey karaktersizlik. Tamam bir şey olmayacağı belli ama eksiye düşürdü adamı.
Peki.

Jiren aşırı egolu ve arkadaşlarından nefret edip bunu dışa vurmayan birisi. Kendi de söylemişti zaten. Dayak yiyeceğini bilse hiç girmezdi 1v1 e. Keza 1 v 1 sırasında Goku yandaşları da durduğu için büyük ihtimalle onlar karışmasın diye kimse karışmıyor. 3v1 attığı sahnede ortada sadece 4 karakter kaldığı içindi zaten.
Animelerde karakterler ilk gösterimlerde çok gaddar gözükürler ama nedenleri vardır veya gerçekten öyledir, keza çok iyi gözüküp villain çıkmak ta var bunun altındada nedenler var yani gelip jirene arkadaşlarından nefret eder falan filan komik cidden, 1 v 1 olmadı jiren hep üstündü toppo ve dyspoyu durdurdu diyorsun UI güzel ama güç yok ilk versiyonda sadece savaşa karşı geliyor ve oto kaçıyor herşeyden enerjisi ona gidiyor toppo ve dyspoyu sadece 3 dk daha savururdu o arada jiren gokuyuda sağ bırakmazdı yani keza zaten goku MUI açtığında jirenle VS sinde açtıkları aura Herşeyi açıklıyor zaten jiren de saf güç gokuda form deişikligi ve sınırlı güç artışı toppoya boş deseler anlarımda jiren ne alaka salça olacaksanız toppoya olun yıkım tanrısı olup vegeta ya yenildi sonuç jiren adamdır yani :)

Sen burda karakterin gücünden bahsediyorsun ama benim bahsettiğim nokta o değil.Jiren karakter olarak klişe bir Shonen kötüsünden daha ötesi olmadığını söylüyorum.Cell ve Frieza gibilerini görmüş bir seriye yakışmayan bir karakter bana göre.

Sen burda karakterin gücünden bahsediyorsun ama benim bahsettiğim nokta o değil.Jiren karakter olarak klişe bir Shonen kötüsünden daha ötesi olmadığını söylüyorum.Cell ve Frieza gibilerini görmüş bir seriye yakışmayan bir karakter bana göre.
Ya kardeşim siz şu super i gerçekten izlediğinize eminmisiniz öyle bi mantık varki sizde goku denen gereksize rakip olan herkes villian adamlar aynı evrende bile yaşamıyor sen gelmişsin villian diosun kafayı yicem adamlar kendi evreninde adalet 11 lisi olarak ilerliyorlar siz neyin kafasını yaşıyonuz kusura bakmada? super i super yapan jiren di

ufak bi video lütfen bakın jirene saçmalık sıkıcı karaktersiz diyenler

Ya kardeşim siz şu super i gerçekten izlediğinize eminmisiniz öyle bi mantık varki sizde goku denen gereksize rakip olan herkes villian adamlar aynı evrende bile yaşamıyor sen gelmişsin villian diosun kafayı yicem adamlar kendi evreninde adalet 11 lisi olarak ilerliyorlar siz neyin kafasını yaşıyonuz kusura bakmada? super i super yapan jiren di

ufak bi video lütfen bakın jirene saçmalık sıkıcı karaktersiz diyenler
Dostum bu arada ben Super'i izlemedim, okudum.Mangada pek çok şeyi ayrıntılılarına girmediği için Jiren'in karakterini tam anlamamış olabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık