Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dragon Ball Super Anime Tartışma

Reversi

Black goku bencede Venom gibi bir şey Bulmayı nasıl öldürdüğüne bak çok ilgiç ek olarak küpe olayı Kami'lere özgü belki Demon felan der geçerler :p

Bu arada Future Trunk pohu çıktı gelecek sürekli değişiyor diyerek geçirirler kesin :D
O Küpe olayı benimde dikkatimi çekti.

Dandik nickti unutmam @Tian

@Reversi vayy.. Aylar sonra gelen itiraf ha. Öyle olsun. :(

O küpe de bir farklılık var yalnız, bizim bildiğimiz sarı renkliyken senin de attığında görüldüğü üzere. Black'in taktığı yeşil. Ayrıca yeni bir Kaioshin göreceğimiz de söylentiler arasında. Openingden dolayı böyle bir söylenti var.

Zen, her şey demek. Her Şeyin Kralı.
O da şu zat'ı muhterem oluyor.

Bir fikrim yok ama Black, Trunks'un peşinden Saiyan Saiyan diye dolanıyordu. Saiyanlarla var bir sıkıntısı ama şimdilik bir şey söylemek için çok erken. Biraz daha ilerlesin ondan sonra bir iki fikir ortaya atılır.

Kafayi takacak baska eleman mi kalmış. Her elini attigi insan aninda nakavt olup, çıkmış. Elinden tek kacabilen ise saiyan. O ona takintilidir. Nasil kaçar benim elimden diye

MDL_Roronoa

Yeni arc heyecanlandırmadı değil. Trunks'ın Goku'ya saldırması tahmin edilebilir bir sahne olsa da beğendim. Umarım bu sefer savaşlara cümbür cemaat gitmezler. Belli ki goku ve vegeta dışında artık rakiplerle mücadele edebilecek kişi yok tayfada. Gitsinler masum halkları kurtarsınlar. Yeşil hademe de kenardan teknik direktör niyetine analiz falan yapsın.

49. Bölümde Goku'nun ssj3 ile dalga geçer gibi Trunks'un saldırısını ikişer parmağıyla durdurması çok iyiydi. :hhh: Ama ne hikmetse Black Goku, ssj3 Goku'dan bile güçlüymüş. Ee oğlum sen nasıl dayandın bir sene o zaman. Gerçi Blue halleri varken çok da şey değil ama bakalım nasıl bir güç seviyesinde çıkacak. Trunks'un dediğine göre devamlı güçlenen birisi, ayrıca parmağında Zaman Yüzüğü var, onunla istediği yere gidip gelebiliyor sanırım.

50. bölümün adı Goku x Black... İsmi bile gaza getirmeye yetiyor. :cool:
1 hafta beklemek olmasaydı iyiydi. :(

Şimdi OZu bitirince boşluğa düşmüş gibi oldum hiç bir dizi sarmıyor eskisi gibi :D Bir animeye başlıyım diyordum yeni çıkanlardan bunu mu önerirsiniz Saitamayı mı? Kaiyi izlemiştim eğer Super onun kadar güzel derseniz sözünüze güvenip başlıcam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık