Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dragon Ball Super Anime Tartışma

'Anime Genel' forumunda Raizel tarafından 7 Tem 2015 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 334
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
    şerefsizler ya

2. Erkan12 (D.)
    Mesaj Sayısı 3,534
    Üyelik Tarihi4 Nis 2010

3. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 919
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Bu gülüşten bir arc çıkar.

Son düzenleme: 9 Tem 2017
  4. ufo44 Üye

ufo44 (Üye)
    Mesaj Sayısı 804
    Üyelik Tarihi29 Ara 2009
    Yazikcagiz tek kaldı. Zeno sana umursamaz bir cocuk havalarinda. Bu da birçok evreni tekliye atar her zaman için. 9 evreninyikim tanrisi saf biraz da yanindaki cok gicik biriydi. Ilk elenen onlar oldu ve geçmiş olsun onlara. Kismetse haftaya da birileri var. Bakalim daha da nasil ilerleyecegiz

5. Jolly Roger Realist

Jolly Roger (Realist)
    Mesaj Sayısı 94
    Üyelik Tarihi9 Şub 2017
    Bu başrahip bir tek bana mı şüpheli geliyor?

6. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,780
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Aslında genel olarak başrahiple ilgili değişik bişeyler olması bekleniyor, bakıcaz artık altından bişey çıkacakmı..

7. Mesaj Sayısı 334
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
    ben ilk roshi olmadı tien gider sonra Kuririn veya karısı gider diye düşünüyordum.

bilmiş adam helal olsun. :D

Kuririn çok zayıftı keza roshi, tien 18 de öyle. Alan saldırısı istiyordum ki göreceğiz haftay belli ki. Ayrıca rakip saiyajinler de gider gibi duruyor.

8. Jolly Roger Realist

Jolly Roger (Realist)
    Mesaj Sayısı 94
    Üyelik Tarihi9 Şub 2017
    Ne olursa olsun 2 kişiyi harcayarak gitti Krillin. Yapması gerekenden büyük iş yaptı. Helal olsun ben bu kadarını bile beklemiyordum ayakçı tayfadan.

9. elessar45 (Üye)
    Mesaj Sayısı 20
    Üyelik Tarihi24 Mar 2016
    Biraz Gohan şov görelim artık yaaa bi daha ki bölüm goku diğer ezik saiyanlara ders verir sonra diğer kızımız berserk olur jiren onu dışarı atar gibi geliyor bana ama tüm bölüm kuririn salağına tahammül ettik yaa

Edit : bi de aklıma şey geldi freezayı jirenin gücünü göstermek için harcayabilirler gibi

10. ufo44 Üye

ufo44 (Üye)
    Mesaj Sayısı 804
    Üyelik Tarihi29 Ara 2009
    Kale yi disariya atmak da yetmez. Onun enerjisini bitirmek lazim. Disariya atsan bile oradan da millete saldirir. Sonra da silinme gidi değişik olaylay da olabilir. Veya baş melek bir şey yapar.

Krulin de 2 kere ust uste galibiyet sevincine tituldu. Sonunda da dandik bir şekilde elendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık