Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    147
Arkadaşlar, Kılıç Ustaları benim gözümde handikaplı karakterlerdir.
Yeterince Gücü ve Hakisi varsa bütün karakterler karşısında şansı vardır. Bahsettiğimiz adam ise Mihawk, bi Zoro, Vista değil.Adam söke söke En iyi olmuş.

Yonkuo Shanks'ın tayfasındaki elemanın Adada Shanks varken Tek basıyla adaya yaklasan Mihawk'ı gördüğünde verdiği tepkiyi bilmeyen yoktur. O adamı bulup sormalı: ''Kardes, senin arkanda Shanks varken Mhawk'tan neden bu kadar çok korktun?''
Shanks için Mihawk kolaylıkla yenebileceği bi Kılıç Ustası olsaydı o adam o tepkiyi verir miydi? Bence vermezdi.
Sonuçta kaptanı o adamı alt edecek, korkmasına, panik yapmasına gerek kalmazdı, kaptanının daha güçlü olduğunu bilseydi.
O adamın korkusunu ancak, Mihawk'ın Shanks için de önemli bir tehdit oluşuyla açıklayabiliriz.

Kaldı ki Mihawk, Shanks ile karşılaştığında,
Shanks: '' Keyfim yerinde değil, dövüşmek için geldiysen.''
Mihawk: ''Tek Kollu bir adamla dövüşme niyetim yok!''

Arkadaslar, bu muhabbeti anca iki karakterin denk oluşuyla açıklarız.
Hatta yonkouyu küçük gören, sen tek kollusun ben senin gibi çolakla savasmam, diyen bi Mihawk var!
Zorlamaya eziklemeye gerek yok. Yani Yonkou Seviyesi Mihawk için uçuk bir seviye değil.
Yonkou seviyesi bile olsa Mihawk'ın Fuji'yi yenmeye gücü yetmez bana göre.Meyve yeteneği Fuji'ye neredeyse tüm karakterlere karşı avantaj veriyor.

Arkadaşlar adam tehlikeli denizlerde TEK başına geziyor yani mihawk bu ya vistayı zorlanmadan alamamıs o yuzden amiral daha iyi mi:/ bu kadar tehlikeli bir denizde gezip de gördüğümüz üzere elinde yüzünde herhangi bir yara olmaması da mümkün değil. eğer zayıf olsaydı tabii.

Arkadaşlar adam tehlikeli denizlerde TEK başına geziyor yani mihawk bu ya vistayı zorlanmadan alamamıs o yuzden amiral daha iyi mi:/ bu kadar tehlikeli bir denizde gezip de gördüğümüz üzere elinde yüzünde herhangi bir yara olmaması da mümkün değil. eğer zayıf olsaydı tabii.
Tek başına olup olmamak pek birşey ifade etmiyor aslında. Kalabalık olmak sana sadece yakın seviyede rakiplerde avantaj sağlar. Al Buggynin bi dünya tayfası var da ne olacak. Sağlam biri gelse önce tayfayı sonrada Buggyi paket eder. Mihawk zaten güçlü bir adam birde Shibukai. Amirallerden zaten zarar gelmez ona. Geriye Yonkoular (ki biri ile arkadaş) Yada onların ayarında adamlar kalıyor Mihawka tehtid. Ki bu adam Grandlineda takılıyor NW de değil. Gelip bi çaylaktan dayak yiyecek hali yok.

Hocam öyle deme mesela lufi 50 kere ölmüştü arkadaşları olmasa :D yani bilmiyorum da mihawk gerçekten güçlü gibime geliyor dediğiniz gibi korkacagi ve bana göre korktuğu kimse de yok bunun

Hocam öyle deme mesela lufi 50 kere ölmüştü arkadaşları olmasa :D yani bilmiyorum da mihawk gerçekten güçlü gibime geliyor dediğiniz gibi korkacagi ve bana göre korktuğu kimse de yok bunun
Dediğim gibi o yakın seviyelerde oluyor. İlk GL girdiklerinde Lucci neler yaptı biliyoruz. Zoro falan dinlemedi postaladı hepsini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık