Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Dracule Mihawk & Boa Hancock vs. Donquixote Doflamingo & Crocodile

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    134
Sen sonucu çok açık olan bir anket açmışsın. Üstelik demiştim de.
O kadar uğraştım da Doflamingo ' nun tekniklerini mangadan sayfalarla destekledim. Acaba bakan oldu mu?
Croco ' ya marinfod da iadeyi itibar yaptı sonuçta. Adam loiga etrafını çöl yapsa yeter. Dofy meyve uyandırsa iplere haki yüklemese yine yeter. Karışık saldırı atsa Croco ' ya büyük yardım eder. 2 side uçabiliyor. Olmadı 2 klonu ile korur Croco'yu. Diğerleri asla takım olamaz.

O kadar uğraştım da Doflamingo ' nun tekniklerini mangadan sayfalarla destekledim. Acaba bakan oldu mu?
Croco ' ya marinfod da iadeyi itibar yaptı sonuçta. Adam loiga etrafını çöl yapsa yeter. Dofy meyve uyandırsa iplere haki yüklemese yine yeter. Karışık saldırı atsa Croco ' ya büyük yardım eder. 2 side uçabiliyor. Olmadı 2 klonu ile korur Croco'yu. Diğerleri asla takım olamaz.
Takım olmalarına gerek de yok bence. Hancock Crocodile'dan bence baya üstündür. Ben Hancock'tan çok şey bekliyorum. Mihawk da Doffy'den üstündür. O yüzden normal böyle bir sonuç.

Takım olmaya gerek yok ki Hancock hemen Croco'nun önüne atlasa hop nereye gidiyorsun dese zaten iş teke teke dönecek. Teke tekte de Hancock da Mihawk da rakiplerini alır zaten.

Bu arada Mihawk hakkında amirallerin dikkatini çekmeyi başarmıştır demişsin. Öyle bişey hatırlamıyorum nerde geciyodu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık