Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk (Bıçaklı) vs. Roronoa Zoro (Güncel)

Sonuç ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    117
Zoro alır o bıçak 1 kere olur. Bıçağa zorunun 2 katı haki bassın isterse 3 kılıca karşı bıçakla 10 kat efor sarfeder 10 Zoro etmez mihawk

Bu zoro boşuna eğitim almış heralde mihawk bunu bıçakla yenecek kadar güçsüzse zoro'nun eğitiminin yarısında adadan kovardı heralde Mihawk. Yumrukla döver bıçakla biçer falan Kaido mu bu adam

Haki seviyeleri önemli şimdi. Mihawk Zoronun 3 kılıcından birini ele geçirebilse -ki yapabilir- gerisi aynı terane. :)
He bu da yasaksa Mihawk ne etsin?

Bu konuyu açmadaki amacı anlayamadım.

Zoro meyve bıçağı kullanan Mihawk'a yenilecekse Mihawk'ın kendisi eğitimi boşa vermiş demektir. En azından yenilmemesi lazım yani. Abartmayın o yüzden.

Mihawk'ı sağ kol üstü amiral altı görüyorum.

Zoro'yu zorlanarak komutan alabilir olarak görüyorum. Gösterdikleriyle değil Luffy'nin gösterdikleriyle.

Kılıçlarının ikisinin de gücünde önemli bir yer teşkil ettiğini düşünüyorum bu sebeple Zoro bıçaklı Mihawk'ı biraz zorlanıp alır. Öyle ölümüne kasmasına da gerek yok. Bıçağı uçurur vs biter.

Bence Zoro Mihawk’ı eğitim sırasında yendi. Mihawk amiral seviyesi o yüzden şuan Zoro da amirallere denk hatta üst bile olabilir. Big Mom vs Zoro olsa bir duraklardım. Çakı vs Zoro’ya ise Mihawk alır diyorum.

Mihawk'ı sağ kol üstü amiral altı görüyorum.

Zoro'yu zorlanarak komutan alabilir olarak görüyorum. Gösterdikleriyle değil Luffy'nin gösterdikleriyle.

Kılıçlarının ikisinin de gücünde önemli bir yer teşkil ettiğini düşünüyorum bu sebeple Zoro bıçaklı Mihawk'ı biraz zorlanıp alır. Öyle ölümüne kasmasına da gerek yok. Bıçağı uçurur vs biter.
Luffynin gösterdikleri ile nasıl Zoro komutan alıyor ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık