Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
valvenin dotası asla bir gerçek dota olamadı.

İlk 7 sırada Dota olmasının dışında dediğin doğru herhalde :good:

Gabe abim montun cebinde unuttuğu parayla havuzu büyütmüş.

Ne bu bilirkişi raporu mu :D? Turnavada verılen paraları kaale alacaksak arena of valor bile var orda.

Asla paraya göre kaale almayacağım bir şey, dota ruhuna aykırı bir dota2 var. Karakter dizaynları,sesler falan yok abi olmuyor zorlamayalım.
Gerçekten dota 2 başka bir oyun. İsmine bakmayın.

duygularıma sahip olamayacağım için bu başlığa girmek istemiyorum. Benim için Dota2 yoktur w3, FT eklentisi ve dota1 ile WoW gençliğimi alan oyunlardır...

Ne bu bilirkişi raporu mu :D? Turnavada verılen paraları kaale alacaksak arena of valor bile var orda.

Asla paraya göre kaale almayacağım bir şey, dota ruhuna aykırı bir dota2 var. Karakter dizaynları,sesler falan yok abi olmuyor zorlamayalım.
Gerçekten dota 2 başka bir oyun. İsmine bakmayın.
Her ikisini de bir hayli oynamış biri olarak, anlaşamamakta anlaşalım :D Kötü olarak saydığın şeyleri şu an piyasada olan herhangi bir MOBA'da bu kadar kaliteli bulamazsın :D Özellikle ses ve seslendirme konusunda bir hayli iyi, birkaç hero(Nevermore ilk aklıma gelen) dışında DotA'dan da iyi.

Bu listede en çok ödül kazanan profosyonel oyuncular, arada inanılmaz bir uçurum var :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık