Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Dota animasyonuna kanıp indirdim 5 oyun attım beşini de kaybettim. :/ Bir tanesi de güzel oynadığım bir oyundu.
Yeni başlamışsın normaldir yani :D Lol kadar çabuk öğrenilebilen bir oyun değil Dota. Eskiden daha da ızdıraplıydı öğrenme süreci, şu an yeni oyuncular için eskiye nazaran daha anlaşılır olmuş. Hala yüklüyse Viper, Sniper, Drow Ranger ve Phantom Assassin gibi herolarla oynamayı dene.

Yeni başlamışsın normaldir yani :D Lol kadar çabuk öğrenilebilen bir oyun değil Dota. Eskiden daha da ızdıraplıydı öğrenme süreci, şu an yeni oyuncular için eskiye nazaran daha anlaşılır olmuş. Hala yüklüyse Viper, Sniper, Drow Ranger ve Phantom Assassin gibi herolarla oynamayı dene.

Yıllar sonra tekrar başladım ama başlamasam da olurmuş. Söylediğin kahramanlardan sadece viper oynamazdım diğer 3 karakter ise en çok oynadıklarımdan ve sevdiklerimden.

Sen de mi kurtuldun bu bataktan? :sapkali: :respect:
Tek bırakmayacağım oyun Knight Online var diyordum 2003-2007 arası oynadım son güncelleme sonra oyundan üzülerek ayrılanlardanım. DotA 2 yi keşfettim kaldım.

Bırakmam DotA yı kesinlikle. LoL oynadım sarmadı çok çocuksu geldi ve bizim oyuna göre basit kaçtı...

Tek bırakmayacağım oyun Knight Online var diyordum 2003-2007 arası oynadım son güncelleme sonra oyundan üzülerek ayrılanlardanım. DotA 2 yi keşfettim kaldım.

Bırakmam DotA yı kesinlikle. LoL oynadım sarmadı çok çocuksu geldi ve bizim oyuna göre basit kaçtı...
Bunu da bırakmalısın elbet bir gün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık