Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Dota 2 (2013)

Dota 2 oynuyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Evet oyuna ben de geldim fakat herolar veya oyun hakkında hiçbir bilgim yok bana biraz bilgi verebilecek veya hero önerebilecek var mı :D

Monkey D. Garp

Practice vs Bots kısmından direk başla, seç bir tane hero zamanla öğrenirsin. İhtiyacın olan şey bilgi den ziyade zaman :D. Tabi bilen bir arkadaşının öğretmesi çok kolaylaştırır ama yazarak ya da anlatılarak olacak iş değil pek, izleyerek ve deneyerek öğrenirsin en iyi. Kolay gelsin.

ssmokers

arkadaşlar bende dota2 key var fakat oyun yok.oyunu mutlaka steam den indirmek mi lazım yoksa bilgisayara başka bir şekilde yükleyebilirmiyiz.indirmiş birinde alabilirmiyiz mesela?

Practice vs Bots kısmından direk başla, seç bir tane hero zamanla öğrenirsin. İhtiyacın olan şey bilgi den ziyade zaman :D. Tabi bilen bir arkadaşının öğretmesi çok kolaylaştırır ama yazarak ya da anlatılarak olacak iş değil pek, izleyerek ve deneyerek öğrenirsin en iyi. Kolay gelsin.
Hah işte sorun da o benim zamanım yok :D Neyse bakalım deneyeyim biraz :D

arkadaşlar bende dota2 key var fakat oyun yok.oyunu mutlaka steam den indirmek mi lazım yoksa bilgisayara başka bir şekilde yükleyebilirmiyiz.indirmiş birinde alabilirmiyiz mesela?
Steam mutlaka gerekli.Steam indirmesi zahmetli bir şey değil zaten.Ve evet indirmiş birinden alabiliyorsun.Ev arkadaşım mesela benim laptoptan çekti direk oyunu.İndirdiği yerin aynısına kuruyorsun bir sıkıntı olmuyor.

Çok az lol oynadım ama gördüğüm kadarıyla iki oyun ne kadar benziyor diye düşünsek de arada farklar bariz.Mesela lol'de deny hiç yok.Dota'da lanede kasarken deny önemli.Biz de çalıların arasına girip invis olmak yok.Sadece gece ve gündüz arasında foga karışırken farklılıklar var.Tüm herolar açık.level alıp açılma gibi bir muhabbet yok.Dota güzel oyundur da tek sıkıntısı ruslar.

MoZaRT

lol ile dota 2 arasında çok fark var bana göre dota 2 de fog ları iyi kullanmak deny ve gang atmak heroya ve karşı herolara göre item kasmak oyunun gidişatını belirleyen etkenlerdir bu saydıgım etkenleri iyi bir şekilde yapan insan kolay kolay oyun vermez

ayrıca trex hadi neysede never kolay görünmesine ragmen feci zor bir herodur bu iki heronun karşısına daggerli bir tinny gecerse etkili olamazlar yeni baslayanlara tavsiyem tank herolardan başlamaları daha uygun olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık