Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Rosinante †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 81.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    275
İhanetinin bedelini canıyla ödedi kendisi.
Aynen.
Adam olsaydı ve kardeş sevgisi olsaydı ajanlık yaparken bir süre sonra pişman olup ayrılırdı.Yada herşeyi göze alıp itiraf eder af dilerdi.Çift ajanlık yapardı sonra Doflamingo'nun emrinde.Vergo gibi olurdu.

Doflamingo affetmeyip oracıkta öldürseydi hak verirdim Rosinante fanlığına belki.Fakat şu an bir hainden fazlası değil.

Aynen.
Adam olsaydı ve kardeş sevgisi olsaydı ajanlık yaparken bir süre sonra pişman olup ayrılırdı.Yada herşeyi göze alıp itiraf eder af dilerdi.Çift ajanlık yapardı sonra Doflamingo'nun emrinde.Vergo gibi olurdu.

Doflamingo affetmeyip oracıkta öldürseydi hak verirdim Rosinante fanlığına belki.Fakat şu an bir hainden fazlası değil.
Dimi ama ya. Madem yapılan şey hoşuna gitmiyor, o zaman arkadan iş çevirmeyip açık açık söyle git ihbar et. Kardeşinin yüzüne gülüp arkasından kuyusunu kazan adam adam değildir benim gözümde. Nesini seviyorlar bunun anlamıyorum. Doflamingo daha adamdır bundan, en azından dürüst adam.

Reyizin dibi :) sevmeyenlerin çoğu hard Doflamingocudur net :/ gyj milenyum filan :/ Ayrıca şeyide anlamıyorum law dof ilişkisi için tasarlandı diye :/ Her karakterin bi tasarlanma nedeni var :/ Tasarlanmayaydı da karanlıkta mı kalaydı o kısım :/

Her ne olursan ol, işin içine aile girdiği zaman.. gözü dönmüş cani veya ruh hastası, işler değişiyor.
Bkz: Marineford savaşında Garp'ın Ace'e olan tutumu ve sözleri vs. vs.

Ha Corozan doğru mu yaptı yanlış mı (?) orası tartışılır..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık