Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Rosinante †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 81.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    275
Yani :bilmem:

Kutsal köpekliğini amiraller yapıyor işte. Kutsallar kızınca denizciler saldırır diye değil, amiraller saldırır diye panikliyor halk. Denizciler halkı korumak için görev alıyor. Tabi görev yukardan geldiği için vergi vs meselesi devreye giriyor ama bunu denizcilere mal etmek çok adil olmuyor.
Yapma gözünü sevim ne yapmaya çalışıyorsun amiral denizci ayrımı nedir ya, şaka mı yapıyorsun :hhh:

Yani :bilmem:

Yapma gözünü sevim ne yapmaya çalışıyorsun amiral denizci ayrımı nedir ya, şaka mı yapıyorsun :hhh:
Ben anarşik değilim reis. Devlet kurumu, devlet düzeni gerekli. Bütün sorun kutsal ejderler. Denklemden kutsal ejderleri çıkardığında oldukça ideal bir şey kalıyor ortada.

Ben anarşik değilim reis. Devlet kurumu, devlet düzeni gerekli. Bütün sorun kutsal ejderler. Denklemden kutsal ejderleri çıkardığında oldukça ideal bir şey kalıyor ortada.
İyide denizcilerin bir farkı yokki. Bigmom bile şeker alınca güzel güzel yaşıyor insanlar üstelik kutsalların gelip analarını bacılarını köle yapma ihtimali de yok.

Denizciler net bir şekilde kutsalların köpekleri öyle Shicbukailer gibi de değiller yapmak zorundalar işleri bu.

İyide denizcilerin bir farkı yokki. Bigmom bile şeker alınca güzel güzel yaşıyor insanlar üstelik kutsalların gelip analarını bacılarını köle yapma ihtimali de yok.

Denizciler net bir şekilde kutsalların köpekleri öyle Shicbukailer gibi de değiller yapmak zorundalar işleri bu.
Zaten bana göre serideki en iyi yönetim düzeni Mama'nınki. Delirdiği zamanları saymazsak çiçek gibi her şey. Delirdiğinde de tıkıyosun yemeği ağzına bitti gitti.
Dünya hükümetinin halihazırdaki durumunu savunmuyorum. Ama sorun denizcilerde değil kutsallarda. Kutsallarla ilgili olmayan durumlarda denizcilerin halk için gerekliliği ortada. Ben denizcilerin bu özelliğini savunuyorum. Amirallerin farkı da burda çıkıyor. Adamların bütün olayı kutsallar. Halkın güvenliğini ilgilendiren konularda hiç adları geçmiyor.

Dof Fujitora'ya Filo Amiralin seni eğitmedi mi diyordu. Kim bilir Dof'un hayali bir Filo Amirali tarafından eğitilmektir. Sengoku Dof yerine kardeşini seçince bunu yedirememiştir. Belki de bu sebeple Rosinante'yi öldürmüştür. :oops:
Reis Sengoku’ya gel kapışalım diyor düello teklif ediyordu ama Sengoku düelloya girmeye çekiniyordu yenilirim diye.Reis filo amiral seviyesi olabilir.Hadi yine iyisin sana yazar bu filo amiralleri adayla vs atan Doflamingo kadar güçlü olabilir yani.:a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık