Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Rosinante †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 81.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    275
Babasını gözünü kırpmadan vuran adama az yapmış diyebilir miyiz ? Dof babasını öldürmüş olmasa sana hak vericem ama yok.
Babasını öldürmesi doff'un aymazlığı. Kardeşin kalleşliğini kapatacak bir şey değil...
Kardeşini öldüren adamı savunmak için kardeş hakkında böyle ileri geri konuşan kekoları iburda istemiyoruz
Savunmaya bak. Çatladım.
edit: Yalnız karakterin doğum gününün denk geldiği tarih bile ateş ediyor :hhh:

Son düzenleme:
Dofi ile sadece biraz empati kurun yeter. Kuramıyorusanız ailenizi alıp Karaçi'ye Lagos'a falan gidin, yerleşin. Bakalım oğlunuz sizi vuracak mı? Ya da zaten bu olaydan önce ölürsünüz belki?

Dofi'yi her konuda suçlayın ama babasını vurdu diye suçlamayın.

Homin denilen şey sizin babanız olsa silah bulamayınca boğazlarsınız. Bütün kötülük bunun saflığında. Sen koskoca kutsalsın, halkın arasına inersen başına gelecekleri görmek için bir miktar beynin olması yeterli ama Homin'de bu yoktu ve ailesini mahvetti.

Homin adam olsa zaten Dofi en fazla Karlos gibi bir ibiş olurdu. Rosi ile anası da rahat ve mutlu yaşardı. Ama hepsini Homin yok etti.

Artık yoksun diye, unuttuk sanma. 1 ölürsün 1000 Cora-san'cı dirilir.
Doğum günün kutlu olsun. En baba gibi baba olan koca yürekli adam. <3

Forumda kıymetinin bilindiğini görmek güzel. Malesef bazı kulağımı çekip tahtaya vuruyorum D.ffy fanlarının yürüttüğü lobi faaliyetleriyle bir süre hakkı yense de kendisi forumun en yüksek severim yüzdelerinden birine sahip altın gibi bir adamdır.
Bana göre kendisi kısa süreçte işlenip de oldukça değerli ve kaliteli bir karakterdir. O yüzden kıymeti var.

Babasını öldürmesi doff'un aymazlığı. Kardeşin kalleşliğini kapatacak bir şey değil...

Savunmaya bak. Çatladım.
edit: Yalnız karakterin doğum gününün denk geldiği tarih bile ateş ediyor :hhh:
Birini öldürüyorsun aymaz oluyorsun.
Cani bir psikopatı engellemek için görevini yerine getiriyorsun kalleş oluyorsun.
Bakıyorum da tarafsızlığın dibine vurmuşsun gene keko.

Dofi ile sadece biraz empati kurun yeter. Kuramıyorusanız ailenizi alıp Karaçi'ye Lagos'a falan gidin, yerleşin. Bakalım oğlunuz sizi vuracak mı? Ya da zaten bu olaydan önce ölürsünüz belki?

Dofi'yi her konuda suçlayın ama babasını vurdu diye suçlamayın.

Homin denilen şey sizin babanız olsa silah bulamayınca boğazlarsınız. Bütün kötülük bunun saflığında. Sen koskoca kutsalsın, halkın arasına inersen başına gelecekleri görmek için bir miktar beynin olması yeterli ama Homin'de bu yoktu ve ailesini mahvetti.

Homin adam olsa zaten Dofi en fazla Karlos gibi bir ibiş olurdu. Rosi ile anası da rahat ve mutlu yaşardı. Ama hepsini Homin yok etti.
Bu yüzden öldürülmeyi hak etti ve Doffy suçlu değil.
Ama masum insanları kurtarmak için uğraşan Rosinante hain.

#Manipülasyoncudoffyfanlarınıburdaistemiyoruz

Birini öldürüyorsun aymaz oluyorsun.
Cani bir psikopatı engellemek için görevini yerine getiriyorsun kalleş oluyorsun.
Bakıyorum da tarafsızlığın dibine vurmuşsun gene keko.

Bu yüzden öldürülmeyi hak etti ve Doffy suçlu değil.
Ama masum insanları kurtarmak için uğraşan Rosinante hain.

#Manipülasyoncudoffyfanlarınıburdaistemiyoruz
O cani psikopat sana güvenmiş olan öz ağabeyin olunca işin rengi değişiyor ya. Hani var git yoluna dersin. Yada karşına alırsın. Yüzleşirsin. Altını oymazsın. Çünkü aile başka bir şeydir ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık