Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Rosinante †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 81.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    275
Küçük bir çocuğun gülümsemesini geri kazanmasına yardımcı olmak için canını ortaya koyan efsane ötesi karakter. Ayrıca animede Spike Spiegel’in ses aktörü seslendirmişti ve karizmasına karizma katmıştı karakterin. Hainmiş değilmiş bunlar önemsiz konular. Rosi iyi bir adamdı, doğru kararlar verdi. Her zaman yapması gereken neyse onu yaptı. Saygı duyulası bir karakter.

Küçük bir çocuğun gülümsemesini geri kazanmasına yardımcı olmak için canını ortaya koyan efsane ötesi karakter. Ayrıca animede Spike Spiegel’in ses aktörü seslendirmişti ve karizmasına karizma katmıştı karakterin. Hainmiş değilmiş bunlar önemsiz konular. Rosi iyi bir adamdı, doğru kararlar verdi. Her zaman yapması gereken neyse onu yaptı. Saygı duyulası bir karakter.
Silva?

Dofun usopu gibi bir şey. Çöp oğlu çöp. Dofun kardeşi olmasa 2 gün hayatta kalamaz.
Karakter hikayesel olarak bir figurdu. Fiziksel olarak degil manevi olarak karsimiza cikti.Yani gucsuz diye cop oglu cop mu oluyor? Hikayede ki Amaci Law'in abisi olmak degil Law'in hayata tutunmasini saglayan kisi olmakti. Ki bunu basardi.

Denizci diye degil mi? Hahahahah Adalet getiren veyahut Adalet asigi Denizciler her yere adalet dagitiyor. Amirallerin Adaleti(Aokiji,Fuji haric) cok muthis. Insan oldurerek veya susturarak veyahut satasan gucsuz insana kaba kuvvet uygulayip adaleti sagladigini iddia eden denizciler mi? Denizciler Kutsallari korudugu surece adalet namina bir sey bahsetmemiz mumkun degil. Adaleti nasil(farkli) olarak ele alsak bile Denizciler hicbir adaleti karsilayamiyor.
tamam

Tabiki önemsiz. Doflamingo fanlarının algı operasyonu bunlar.
Şu ankete oy veren Flamingoseverleri çıkar ne kalıyor ki geriye adamla ilgili olumsuz manada?:cool:

Anladim. Peki ne olarak denizcilerin adaletinden bahsedebilecegimizi soyleyebilir misin?
Hükümetin kötü şeyler yaptığı doru hükümeti bende sevmiyorum Denizcileri kullanıyor bu konularda.Ama çoğu zaman insanları korudu ve kurtardılar neye bağlı olarak önüne geleni susturan ve kaba kuvvet uygulayan diyorsun?

Hükümetin kötü şeyler yaptığı doru hükümeti bende sevmiyorum Denizcileri kullanıyor bu konularda.Ama çoğu zaman insanları korudu ve kurtardılar neye bağlı olarak önüne geleni susturan ve kaba kuvvet uygulayan diyorsun?
Denizcileri bilhassa amiralleri bende seviyorum(guc ve mizaclari)ama Kizaru ve Akainu'nun insanlara nasil davrandigini gorduk. Sabondy'de onune gelene isin atan,Kutsal ve Insan ayrimi yapan Kizaru,Insanlara asabi ve zalim bir davranis sergileyen Akainu'nun adaleti boyle mi?

İhanetin , mazereti olmaz demişim gıcıklığına . Pü keşke geri alabilsem :D
Dogru demissin? :/

Denizcileri bilhassa amiralleri bende seviyorum(guc ve mizaclari)ama Kizaru ve Akainu'nun insanlara nasil davrandigini gorduk. Sabondy'de onune gelene isin atan,Kutsal ve Insan ayrimi yapan Kizaru,Insanlara asabi ve zalim bir davranis sergileyen Akainu'nun adaleti boyle mi?

Akainu'nun insanlara olan zalim ve asabi davranışı? Acımasız ve katı biri bu doğru ama zalimlik yapmadı.Ayrıca Kutsallardan bende nefret ediyorum ancak Amiraller onları yeri geldiğinde korumakla yükümlü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık