Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Sabo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    160
Bence objektif olarak bakarsak şuan Dof alır.Sabo da Dofu bitirebilicek hareket yok gibi gözüküyor en azından yaptığı dövüşlerde ben görmedim.Dayanıklıkları aynı ama saldırgan teknikler açısından değerlendirsem Dofta uyanış var meyvesi savunma kırmaya yönelik ama Saboda daha mera mera meyvesini yeni aldı eğer meyvesinde usta olsaydı Dofu yenme şansı olurdu bana göre

Keşke bu sözlerinin yanına Luffy Reis'in Kukla Reis'e attığı bakışı da ekleyiverseydin :ehe:
Aynen, Luffy altına yapmış bile olabilir :( Kesin suya salmıştır biraz. İnanılmaz çıkarımlarını başka karakterlerde de görsek keşke. Doflamingo'nun kaç tane böyle bakışı vardı hey gidi... Mesela kukla reyiz Kyros' bu bakışı atmıştı, o zaman Kyros>Kukla Reyiz>Luffy. Nasıl ama.

Aynen, Luffy altına yapmış bile olabilir :( Kesin suya salmıştır biraz. İnanılmaz çıkarımlarını başka karakterlerde de görsek keşke. Doflamingo'nun kaç tane böyle bakışı vardı hey gidi... Mesela kukla reyiz Kyros' bu bakışı atmıştı, o zaman Kyros>Kukla Reyiz>Luffy. Nasıl ama.
Niye bu kadar agresifsin ya, ben sadece o bakışın tuhaflığına dem vurmuştum neyse tamam trollemeyecez çok fazla etkileniyon sen :agla:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık