Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Jozu (İki Kollu)

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    82
Konu yine nerelere gitmiş. Buggy nin haki ile kesilememesi haki mantığına ters. Haki meyveyi aşıyor. Niye istisnası olsun ki. Jozu alır.

Lucybell

ne olmuş zoro tek attıysa adam gelip sonra luffy ile kapıştı. wb'de karakter sahibi biriydi, kendi işini kendi hallederdi, dof wb'ye meydan okusa jozu evladım sen hallet belim ağrıyor demez gidip kafa göz girerdi (bkz: ace'in geçmişi). kaptan dururken don kişot'un adını taşıyan birine 3. tümen komutanıyla kapışmak yakışmaz, adamında bir saygınığı var, el insaf

Lucybell

arkadaşım ben dof gider wb'yi yener mi diyorum. meydan okuma ile kazanma arasında fark vardır ki benim dediklerim varsayımsal şeyler. söylediklerimi çarpıtma lütfen. ace bir kaptanken wb ile savaştı bunuda belirtiyim. önemli olan kazanmak değil, serinin gidişatı kaptan kaptanla savaşır, kazanır değil savaşır.

Bence Dof alır.bu kareye dikkatli bakılırsa croconun yanındaki dof kendi üstlerine hızla gelen jozuyu tek hamlede durduruyor.öyleki jozu bile ne olduğunu anlamıyor
bu karede ise dof jozuyu hiç sallamıyor ve jozu hiç yokmuş gibi konuşmasına devam ediyor croco ile.jozu sinirleniyor ama yapabileceği tek şey öylece bakmak.
hala hakili elmas nasıl kesilir derdindesiniz.dof orda istese jozuya hamle yapamaz mıydı.sonuçta jozu sabitken dof üstünde tek elle jozuyu durduruyordu diğer el boşta.istese daha doğrusu mangaka devamını getirtseydi jozuya ciddi bir zarar verdirebilirdi.benim doftan beklentim fazla,wb tayfasını çok severim ama bu 2 kare yüzünden oyum dofa

Bence Dof alır.bu kareye dikkatli bakılırsa croconun yanındaki dof kendi üstlerine hızla gelen jozuyu tek hamlede durduruyor.öyleki jozu bile ne olduğunu anlamıyor
bu karede ise dof jozuyu hiç sallamıyor ve jozu hiç yokmuş gibi konuşmasına devam ediyor croco ile.jozu sinirleniyor ama yapabileceği tek şey öylece bakmak.
hala hakili elmas nasıl kesilir derdindesiniz.dof orda istese jozuya hamle yapamaz mıydı.sonuçta jozu sabitken dof üstünde tek elle jozuyu durduruyordu diğer el boşta.istese daha doğrusu mangaka devamını getirtseydi jozuya ciddi bir zarar verdirebilirdi.benim doftan beklentim fazla,wb tayfasını çok severim ama bu 2 kare yüzünden oyum dofa
Orada sadece sağ kolu elmastı diğer kısımlarını kesebilirdi tabi.Ayrıca orada ki amacı Dof'a saldırmak değildi öyle olsaydı Dof durduramazdı Jozu'yu.Dof'un hakili kesme saldırıları da Jozu'yu etkilemez bence.

Orada sadece sağ kolu elmastı diğer kısımlarını kesebilirdi tabi.Ayrıca orada ki amacı Dof'a saldırmak değildi öyle olsaydı Dof durduramazdı Jozu'yu.Dof'un hakili kesme saldırıları da Jozu'yu etkilemez bence.
ilk karede gördüğün gibi dof ve croco yan yana duruyor.jozu dofu farketmiyorsa ;ya jozu aptalın tekidir yada dof gerçekten aşırı hızlı bir adam.dofun jozuyu tutarken kasıldığını yada o hamlesini yapmak için binbir takla attığını görmedim.tek hamlede bindi üstüne ve jozu yokmuş gibi croco ile konuştu.jozuda anca baktı.unuttuğunuz birşey var oda eğer dofun hakisi jozudan azıcık bile fazla olsa hertürlü keser jozuyu.kral hakisi olan ve 10 yıl önceki gücü shici sevyesinde olan,yeni dünyanın yeraltı dünyası patronunundan benim beklentim var,yani bence fazladır hakisi

doflamingonun haki seviyesi bariz jozudan yüksek ( doflamingonun hakili kesişleri jozuya işliyecektir )

doflamingonun hızı bariz jozudan yüksek ( jozunun saldırılarından sıyrılabilicek ve hızlı atak yapıcaktır)

jozunun gücü bariz doflamingodan yüksek ( jozu saglam bikaçtane vurucak fırsat bulabilirse şansı olabilir )

doflamingonun zekası bariz jozudan yüksek(adam yeraltı dünyasının kralı daha ne olsun iş savaşa gelincede akıllı olucaktır )

jozunun dayanıklılıgı bariz doflamingodan yüksek( bu ne işe yarıycak bilmiyorum da jozuya vs yi en az 5 gün uzatıcak kapasite verebilir :) )

sonuç = bence jozuda doflamingoya yeticek libido yok . işin aslını jozuyu patatez eden aokiji karşısında doflamingonun neler yapıcagını gördükten sonra vericez. ben bastım oyumu doflamingoya

ilk karede gördüğün gibi dof ve croco yan yana duruyor.jozu dofu farketmiyorsa ;ya jozu aptalın tekidir yada dof gerçekten aşırı hızlı bir adam.dofun jozuyu tutarken kasıldığını yada o hamlesini yapmak için binbir takla attığını görmedim.tek hamlede bindi üstüne ve jozu yokmuş gibi croco ile konuştu.jozuda anca baktı.unuttuğunuz birşey var oda eğer dofun hakisi jozudan azıcık bile fazla olsa hertürlü keser jozuyu.
Hızlıdır muhtemelen.Aptal olduğu bariz belli ama dediğim gibi orada ki amacı Dof değildi onu dikkate almadı ve Dof'da onu durdurdu.Ayrıca hakisi tamam ama meyve defansı da var Jozu'nun.

bu haftaki mangada dof vs aokiji olursa o zaman dofun gücünü azçok görmüş olup jozuya yetip yetmiyeceğini bence tam anlarız(bu odachi ne zaman böyle önemli ve okuyucuların heycanla beklediği bölüm olsa hep ara veriyor.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık