Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    333
Crackerin meyvesinin sadece kol çıkardığını sanmıyorum,göründüğü üzere özel diye bahsedilen kılıçta bisküviden kalkanı da çoğalıyor. Yani meyvesinin göründüğünden opi olduğunu düşünüyorum, hatta haftaya bu yumruğu yiyenin meyvesiyle yarattığı bir arkadaş olarak görebiliriz.

Cracker çok rahat şekilde dövdü Luffy'i , G4 olmassa herif direk paketliyor çok garip değil mi.
Benim hiç hoşuma gitmedi mesela bu durum.

G4 ile vurduğunda ise Cracker'in resmen gözünün feri gitti. Herif yerde ıhhlıyor.
Kalkarsa , Luffy'nin daha tonla saldırısı var.

Doflamingo , King Kong, Leo Bazoka, Culvary gibi çok sağlam saldırlarına rağmen dayanabilmişti.
Üstüne birde Dressrosa'ı resmen sallayan King Kong Gun'u yedi.

Cracker haftaya bakalım hangilerine dayanacak. Ya da karşılık verecek.
Şunu da unutmamak lazım Dof kesinlikle o saldırıları yerken sağlam değildi.
Ve Doflamingo G4'ün süresini aştı , yani Luffy G4 süresini 2.açmaya kadar bitirdi bu herif karşısında.

Zannetmiyorum, bence Cracker de Jack de üçüncü adamlar.
Bende öyle düşünüyordum ama son çıkan sayı da Brulee un, urougenin yendiği komutanı anlatırken BM nin çok kızdığını bu yüzden Crackeri yolladığından bahsediyor. Çok kızdığı için en güçlü adamını yollayacağını düşündüm bu yüzden fikrim değişti. İki ihtimalde kesin değil gerçi.
Jack için de ne kadar ciddiye alınır bilmiyorum ama animenin girişinde sanji ile dövüşüyor. Zoro shogunla kapışacaksa sanjiye en güçlü adamı kalır. Tabi referans anime olduğu için bu ihtimal daha düşük.

Dof mihawk gibi ağırlığı olan sihiciler en azından yonkou çekirdek üyelerini yenebilmeli argümanıyla dof diyorum.

GAMBIT

Karşılaştırma için bir dahaki bölümü bekleyin. Cracker kalkar G4 Luffy'yi hafiften zorlarsa Doffy'den güçlü demektir. Ama şimdilik çok farkları yok bence.

Yami

Doflamingo'da serinin en önemli özelliklerinden Haki kavramının en üst mertebesi H.Haki var.
Serinin en önemli diğer özelliği olan meyvenin üst mertebesi olan - Uyanış var.
Adam zeki , çevik , dayanıklı.
Şuana kadar bütün oklar Doflamingoyu gösteriyor.

@Beijin

Animede spoiler vermemek için diğer yikimcilari göstermez.

Cracker sağ kol olabilir tabii. Ihtimal var. Mom kizmis diyor ama ne zaman yolladı? Diger komutan yenildikten sonra hemen yolladiysa her komutan yenerdi zaten Urouge'yi. Belkide sanılanın aksine en gucsuzunu değil en guclusunu yendi Oruç reis. O zaman sol kol olan Cracker şimdi sağ kol oldu. Şu an her sey olabilir.

Ama benim düşüncem Cracker, Dof kadar güçlü değil. Luffy'i Dof kadar ugrastirmamasi lazim. Rakibi o degil çünkü Luffy'nin. Mom'i indirmeyi planliyorsa mangaka böyle olacaktır. Ki Mom'i dusunmese bile Kaido'yu dusunuyor zaten. Alacağı power up i bu arc alsa ve Kaido karşısına öyle ciksa daha makul olur diye düşünüyorum.

Doflamingo'da serinin en önemli özelliklerinden Haki kavramının en üst mertebesi H.Haki var.
Serinin en önemli diğer özelliği olan meyvenin üst mertebesi olan - Uyanış var.
Adam zeki , çevik , dayanıklı.
Şuana kadar bütün oklar Doflamingoyu gösteriyor.
Bütün oklar Mingo'yu göstermese de birkaç ok Mingo'yu gösteriyor :D Du' bakalım ne olacak ilerleyen bölümlerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık