Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dövmesi En İyi Olan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    154
Ek: Şu anketlerde numaralandırma hastalığı da hep Mahir'den bulaştı. :S
Karşısına isim yazın abi ya, kimin ne oy aldığını görmek için illa ilk sayfaya gidip numaraya mı bakmamız lazım. Hem bu keyfi bir anket zaten, illa seçeneklere bakılması da gerekmiyor oy vermek için. :(
Aynı şeyden ben de yakındım ve bi' halta yarayayım dedim, düzenledim.

Law ve Akainu arasında kaldım ama Law'ın özellikle parmaklarındaki DEATH dövmesi çok hoş.

Aynı şeyden ben de yakındım ve bi' halta yarayayım dedim, düzenledim.

Law ve Akainu arasında kaldım ama Law'ın özellikle parmaklarındaki DEATH dövmesi çok hoş.
Yalnız çok sade ve güzel düzenlemişsin. Yok "Ölüm Cerrahı Trafalgar D. Water Law, Zillullahi Fil Alem Monkey D. Dragon falan yok, dümdüz WB var, sade Ace, olduğu gibi bir Law. :D

Wb. Gerçekten efsane teriminin vücut bulduğu adamdır. Korsanlık hayatı boyunca kimseden kaçmadığı için sırtından tek bir yara almamıştır. (Bu yönüyle Baratie arcta yüzünü Mihawk'a dönüp kendini çizdiren Zoro reyisi hatırlatır.) Ve dövmesini de sırtına yaptırarak kimseden kaçmadığını adeta tasdik eder. Dediğim gibi.. Adam EFSANE! :a:

Dragon'un dövmesinin mutlaka bir anlamı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kendisine de çok yakışıyor.

Law, serideki en orjinal dövmelerden birine sahip.

Calgara dövmesiyle çok uyumlu. Ona da yakışmış.

Sakazuki gibi "yakıcı-yıkıcı" bir adamın çiçek aşkı ironik olsa da bu tarz bir adama çiçek dövmesi de ancak kadar yakışabilirdi :good:

Kaido'nun dövmesi bile güç göstergesi sanki.

Saydığım isimler arasında Wb, Dragon, Sakazuki ve Kaido arasında fazlasıyla çelişkide kaldım. Ancak dövmesi kendine en çok yakışan kişi, bence Kaido reyistir.

Not: Ankette numaraların değil isimlerin olması gerektiği konusunda @ch3rl0b11n'e katılıyorum.

Yalnız çok sade ve güzel düzenlemişsin. Yok "Ölüm Cerrahı Trafalgar D. Water Law, Zillullahi Fil Alem Monkey D. Dragon falan yok, dümdüz WB var, sade Ace, olduğu gibi bir Law. :D
O kadarı ile hayatta uğraşmazdım. Whitebeard yazmaya üşendiğim için WB yazdım direkt. Barto yazdıktan sonra devamını falan getirmek çok zor oldu benim için.

Dövme gibi sonradan vücuda entegre edilen şeylere karşı merakım hiç olmadı.Amma velakin Sakazukinin ki adamla birebir örtürşüyor.Harbi o dövme olmadan olmaz.Onunda bi tık altı benim için Kaido'dur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık