Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Hmm...

Russell T Davies, Showrunner adds: “Life on Doctor Who gets brighter and wilder, how can there be another Rose? You’ll find out in 2023, but it’s an absolute joy to welcome Yasmin to the Doctor Who set. We all fell in love with her in Heartstopper, one of those shows which changes the world - and now Yasmin can change the Whoniverse!”

Oha bu konuyu ben acmisim hahajaja.
Bakalim donna noble ve 10. Dotkor karakterleri tek bolume ozle gozukeceklermis

Şu her sezona masterı getirmeleri sıktı artık ya. Adam külliyatın içine etti zaten, bir de gözümüze sokuyorlar hala. Yalnız itiraf edeyim son sahne de dumur oldum. WTF! ne alaka lan. Sıradaki doktor açıklanmamış mıydı ? Ben mi yanlış biliyorum.

Lan bu serefsiz haysiyetsizler umarim bizi dumur etmezler. Dizinin sonlarini korkakarak izlemek cok canimi yakti sirf bu degisiklerin etkilerin yuzunden film ve dizilere... Diziye gelirsek spoiler olmaksizin gercekten guzeldi, doktor izledigimi hissettigimi bir kac bolumden biri oldu bu doktordaki ve yeni doctor; yeni bolumde gorecegiz ama olursa guzel olacak

Şu her sezona masterı getirmeleri sıktı artık ya. Adam külliyatın içine etti zaten, bir de gözümüze sokuyorlar hala. Yalnız itiraf edeyim son sahne de dumur oldum. WTF! ne alaka lan. Sıradaki doktor açıklanmamış mıydı ? Ben mi yanlış biliyorum.
Dur bakayım ne yapmışlar diye ama izlemeyi bırakalı çok olmasına rağmen ben bile dumur oldum. İzlemeyecek olsam bile David'in bir kez daha doktor olması hoşuma gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık