Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Tavsiye (2)

Roronoa Zoro

Yabancı dizi olarak Prison Break ve Dexter dışında izlemedim ( Cnbc-e de izledimde adını unuttum dizilerin ) . Ama Prison Break'ın üstüne tanımam, diğerlerinin konusuna viki den oradan buradan az göz gezdirdim ama Prison Break'tan iyi olacağını sanmıyorum. Aksiyon, aşk, Dram , Korku hepsi bir arada yüklü o dizide çünkü. Tabi 4.sezondayım şuan. Bu bitsin belki bu yazdıkların arasında Lost ve Alcatraz bir seçenek.

Hannibal
Orphan Black
Da vinci Demon's
Bunlar eklenmemiş. Üçüde farklı tür zamanı olan izlesin derim :)

Lost room görünce hüzünlendim.Yahu bu kadar mükemmel bir fikir neden bıçak gibi kesilir hala anlamıyorum.Niye mini dizi yapılmış anlam veremiyorum.Amerikan seyircisi gerçekten diziden anlamıyor heralde :bilmem:

Roronoa Zoro

Prison Break neymiş ya Oz izlesin ona iyi diyen :p
Valla Prison Break'ı birinin önerisiyle falan izlemedim ben bunu belirteyim öncelikle. Yabancı diziler yazdım ordan araştırdım, şu konuda belirtilen dizilerden bazılarınında konularını okudum ama ilgimi çekmedi. Prison Break'ın ilgimi çekti açtım ve 6 günde 3 sezon bitirdim. Oz dediğin diziyede baktım, Karakterler hoşuma gitmedi o yüzden..

Tabi bu başka dizi izlemeyeceğim anlamı taşımıyor, yinede ilk izlediğim yabancı dizi olduğu için o hep etkili olacak benim için. Nasıl ilk manga ve ya animede öyleyse.

@MW
Lost Room'u yıllar yıllar önce izlemiştim. Daha torrent ve zamunda kombosunu yeni öğrendiği lise 2-3 yıllarında. Online hiç bir sitede yoktu bu dizi ve zamunda da ise paylaşımı 3 filandı birisi benim arkadaştı :D. Çok zorluklarla izlemiş ve diziye hasta olmuştum :D. Cidden neden mini olarak tasarlanıldı filan hiç bilmiyorum ver J.J. Abrams'a diziyi. Minimum 5 sezon yapıp ana avrat sövdürsün gene kendisine :D.

İlk mesaja editlenmiştir önerilen diziler...

@MW
Lost Room'u yıllar yıllar önce izlemiştim. Daha torrent ve zamunda kombosunu yeni öğrendiği lise 2-3 yıllarında. Online hiç bir sitede yoktu bu dizi ve zamunda da ise paylaşımı 3 filandı birisi benim arkadaştı :D. Çok zorluklarla izlemiş ve diziye hasta olmuştum :D. Cidden neden mini olarak tasarlanıldı filan hiç bilmiyorum ver J.J. Abrams'a diziyi. Minimum 5 sezon yapıp ana avrat sövdürsün gene kendisine :D.

İlk mesaja editlenmiştir önerilen diziler...
Sen Abrams'ı birde Çağdaş'a sormayı dene :D Olsun 5 sezon olsunda çamurdan olsun.Her halükarda gideri vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık