Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

3 cisim Spoiler

Uzaylıların yalan söyleyemediği belirtildi lakin ikinci bölümün sonunda kendisini pasifist olarak tanıtan kişi, eğer kadın tekrar sinyal göndermeseydi kendi ırkına bir yerde yalan söylemek durumunda kalacaktı. Ayrıca işgalci bir ırk oldugundan bahsediyor fakat uzaylıların başta bu niyetle hareket etmediğini görüyoruz. Yani o zaman pasifist olduğunu belirten kişi yalan söylüyor veya kendi ırkının niyetini bilmiyor. Ayrıca pasifitin bu eylemi proton yapay zeka tarafından tespit edilebilmeliydi, yani eğer kadın ikinci bir sinyal göndermeseydi bile yine de yapay zeka bunun tespit edebilmeli yok eğer tespit edemiyorsa belki ırk gerçekten yalan söyleyemiyor fakat pasifist olan hariç. Belki evrim geçirmiş ve yalan atabilme becerisi kazanmıştır.
Eğer yukarıda yazdıklarımın hiçbiri değilse ırk baştan beridir yalan söylüyor. Yani barışçıl bir ırk gibi davrandılar ve insanlara ihtiyaçları kalmayınca 'aaa siz yalan söylebiliyorsunuz' diye bir bahane buldular. Bu durumda baştaki pasifist haklıydı.

Ortalama bir dizi. İlk bölümleri iyiydi, fakat günlük hayat diyalogları çok sıktı.

@Hasat Dr. House'da 5. sezon'a geldim. Özellikle 3'de biraz sinir krizi geçirmiş olsamda hala sarıyor.
3. Sezona yeni başlayacağım bende. Bu aralar uyumakla geçiriyorum boş zamanları.😁 Eskiden de hatırladığım , yer yer sinir eden kısımlar oluyordu hemen hızlandırıp konuyu sonuna bağlıyorum. Vallahi beni bağlayan nadir serilerden, sarıyor gerçekten. Uzak dur diyeceğin bölümler hangileri. Hiç uzatmayayım hızlı bir bakış atayım.

3. Sezona yeni başlayacağım bende. Bu aralar uyumakla geçiriyorum boş zamanları.😁 Eskiden de hatırladığım , yer yer sinir eden kısımlar oluyordu hemen hızlandırıp konuyu sonuna bağlıyorum. Vallahi beni bağlayan nadir serilerden, sarıyor gerçekten. Uzak dur diyeceğin bölümler hangileri. Hiç uzatmayayım hızlı bir bakış atayım.
Emin olmak için soruyorum bi polis geldi mi? House ona yapmaması gereken bazı testleri yaptı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık