Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

O seriye de bir el atsalar iyi olur da Robert Englund ve Wes Craven olmadan ne kadar kotarabilirler bilmiyorum :/
İlk filmde johnny depp olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Aşırı genç ya, benzetememiştim. Korku filmlerinde zirvedir benim için. Görüntülerle değil, kabuslarına girme olayıyla gerçek bir dehşet filmi.

İlk filmde johnny depp olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Aşırı genç ya, benzetememiştim. Korku filmlerinde zirvedir benim için. Görüntülerle değil, kabuslarına girme olayıyla gerçek bir dehşet filmi.
Johnny Depp'in ilk filmi olması daha da ilginç bana kalırsa.

Her eski seri Chucky gibi şanslı değil. Onun yapımcısı ve yaratıcısı halen işin başında, taş gibi dizisini yapıyor.
Konusu gelmişken söyleyeyim, 2. Favorim de child's play serisi. Çok kaliteli yine bu seri de. Ürkütücü (creepy) oyuncaklara karşı fobi oluşturan film serisi.

Her eski seri Chucky gibi şanslı değil. Onun yapımcısı ve yaratıcısı halen işin başında, taş gibi dizisini yapıyor.
Öyle cidden. Elm Street'in en iyi filmleri Wes Craven'ın, Halloween'ınkiler ise John Carpenter'ın yapımlarıydı. Wes Craven zaten aramızda yok. John Carpenter'ın da Halloween serisine geri dönmek istediğini pek sanmıyorum. Hayırlısı olsun ne diyelim.

bütün türk dizi senaristleri succession izleyip söyle zengin ortamları çeksinler. succcession absürt olsa da türk dizilerindeki kadar hayattan kopuk gibi değiller

bütün türk dizi senaristleri succession izleyip söyle zengin ortamları çeksinler. succcession absürt olsa da türk dizilerindeki kadar hayattan kopuk gibi değiller
Bizim dizilerde zenginlik sürekli göze sokuluyor, Succession'da böyle bir durum yok. Türk dizilerindeki zenginler Roy ailesinin yanında dilenci gibi kalır üstelik, ona rağmen adamların zenginlikleri hiç hissedilmiyor bile. Bizim ülkede böyle senaryo yazabilecek senarist yoktur.

Constellation bakan var mı 🤔 İki bölüm bakındım ama inanılmaz bırakasım var. Böyle tüm sezon her şeyi birbirine bulayıp finalinde nanik yapıp gideceklermiş gibi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık