Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Ezelde ki en adam gibi adam karakter. Benim de favorim Tefo’ydu. Eyşan’ı da severim .
Eyşan'ı pek sevemedim ben. Başta üzülüyordum onun için. Kardeşi için Ömer'i satması makul bir sebep gibi geliyordu. Şu aralar Bahar'ı falan düşünmeden Ezel'e yürüyor. Ee nerede kaldı senin kardeş sevgin. :s Bahar demişken, mıymıntı diye sevmiyor kimse ama dizideki en temiz karakter. Yakışıklı Serdar abim ise on numara karakter :D

The Morning Show

Henüz 1 sezonu yayınlandı, 2. Sezonu bu sene içinde gelecek. Dizi bir sabah programının perde arkasında yaşanan olayları anlatıyor. Ben diziyi beğendim. Diziyi çok sjw bulanlar olmuş cünkü dizinin ilk sezonu tamamen güç sahibi erkeklerin bunu kullanarak kadınlarla birlikte olmasına dayalı. Dizi aşk dizisi falan değil ama yanlıs anlamayın. Diziyle alakalı en sevmediğim şey Jennifer Aniston oldu . Oyunculuğu berbattı. Senaryo güzeldi ama bazı sahnelerdeki diyaloglar cok zorlama olmuş hayat hakkında anlamlı anlamlı falan konuşmaya çalışmalar doğallığı öldürmüş . Çok sırıttı bana. Imdb puanı 8.4. Gayet yansıtıyor. Gelecek sezon Steve Carell’a daha çok odaklanmalarını istiyorum.
The Newsroom gibi bir şey sanırım.

Eyşan'ı pek sevemedim ben. Başta üzülüyordum onun için. Kardeşi için Ömer'i satması makul bir sebep gibi geliyordu. Şu aralar Bahar'ı falan düşünmeden Ezel'e yürüyor. Ee nerede kaldı senin kardeş sevgin. :s Bahar demişken, mıymıntı diye sevmiyor kimse ama dizideki en temiz karakter. Yakışıklı Serdar abim ise on numara karakter :D
Diziyi bitirince konuşalım :d Eyşandan kötü 5 tane karakter var bence. Temiz karakterler ise gördükçe dakika atlayacağın kadar itici. Mert bahar Meliha. Iyyy

The Newsroom gibi bir şey sanırım.
Onu izlemedim ama senin seveceğin tarzda bir dizi olduğunu düşünüyorum.

Diziyi bitirince konuşalım :d Eyşandan kötü 5 tane karakter var bence. Temiz karakterler ise gördükçe dakika atlayacağın kadar itici. Mert bahar Meliha. Iyyy
Olur bitince konuşuruz. Gerçi hemen bitirmem heralde. Kaliteli de olsa Türk dizisi sonuçta bir bölüm bir sinema filmi kadar. Bayıyor o yüzden bir süre sonra. K-9 Meliha teyzeme laf yok bu arada. Amiral Fujitora kadının yanında halt etmiş. Burnuyla koklaya koklaya tüm İstanbul'u dolaşıyor kadın. :s

Mart ayında çekimleri başlayacak diye okumuştum. 2021'in sonlarında bekliyordum ama olmadı şimdi bu. :(

Breaking Bad'den daha iyi bence.
Mart’ta çekilecekmiş zaten ama bcs 2022 yaz haberlere bak son 24 saatte çıkan 4-5 yabancı kaynaklı habere göre 2022’de gelecek deniyor.

Breaking Bad’ kadar iyi bence de.

Better Call Saul'un acilen çekilmesi ve bitirilmesi lazım, ana oyuncuları çok yaşlı isimler. Hele Mike'ın bir gözü toprağa bakıyor artık.

Ana rollerdeki oyuncuların yaşlarına baktım, dizi huzurevi gibi bildiğin.

Saul Goodman'ı oynayan Bob Odenkirk 59 yaşında
Mike Ehrmantraut'u oynayan Jonathan Banks 74 yaşında
Gustavo Fring'i oynayan Giancarlo Esposito 63 yaşında
Hector Salamanca'yı oynayan Mark Margolis 82 yaşında

Kim Wexler'i oynayan Rhea Seehorn bile 49 yaşında.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık