Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Onagh

Sırf Sherlock için de değil genel yazdım ya. Bazen karakterlerin bazı özelliklerini değiştirdiğinde kötü olacağını düşünürken daha iyi işler ortaya çıkabiliyor. Karakter daha ilgi çekici veya daha başarılı olabiliyor.
Sherlock misal zaten :) Daha iyisini yapan tabi ki var. Büyük bütçeli olanlar kalabalık kadroyla çekildiği için çok oyunculuk gerektirmeden çekilip bitiyor. Yapımın başarısı bütünlükle değerlendiriliyor. Bütçesi daha az olanlarda ise oyunculuk faktörü daha ön planda oluyor. Sinema mı tartışıyoruz dizi mi karıştı. :)

The Morning Show güzel diziye benziyor. İlk bölümü harikaydı. Jennifer Aniston ve Steve Carell oynuyor. Aniston pek rol kesemiyor mu bana mı öyle geliyor :bilmem:

Son düzenleme:
Ozark'ın 3. sezonunu da bitirdim. Aslında 1. ve 2. sezonu izlemiştim, 2. sezonu ilki kadar iyi bulmadığımdan dolayı 3'e başlamayı düşünmemiştim fakat boşta kalınca bakayım dedim ve 3. sezon epey hoşuma gitti, tavsiye ederim.
Ozark'ın en sevdiğim yanlarından biri atmosferi: Ormanlık alanların içerisinde, bulutlu bir atmosfer ve Amerikan taşra hayatı dizinin en güzel yanlarından. Bu yönüyle BB'den daha fazla severim, işin doğrusu BB'nin kurak, tozlu Teksas havasından dolayı diziye hiçbir zaman tam anlamıyla alışamadım. Ozark ise konusundan bağımsız olarak ilgimi yukarıda yazdığım yönleriyle dikkatimi çekmişti.

Dizinin tek sıkıntısı bence o atmosfer içinde kartelleri değil o kasabanın yerel mafyalarını anlatsa daha iyi olurdu. Onların arasındaki güç mücadelesini, kara para aklamalarını izlemek daha keyifli olurdu.

Ozark'ın 3. sezonunu da bitirdim. Aslında 1. ve 2. sezonu izlemiştim, 2. sezonu ilki kadar iyi bulmadığımdan dolayı 3'e başlamayı düşünmemiştim fakat boşta kalınca bakayım dedim ve 3. sezon epey hoşuma gitti, tavsiye ederim.
Ozark'ın en sevdiğim yanlarından biri atmosferi: Ormanlık alanların içerisinde, bulutlu bir atmosfer ve Amerikan taşra hayatı dizinin en güzel yanlarından. Bu yönüyle BB'den daha fazla severim, işin doğrusu BB'nin kurak, tozlu Teksas havasından dolayı diziye hiçbir zaman tam anlamıyla alışamadım. Ozark ise konusundan bağımsız olarak ilgimi yukarıda yazdığım yönleriyle dikkatimi çekmişti.

Dizinin tek sıkıntısı bence o atmosfer içinde kartelleri değil o kasabanın yerel mafyalarını anlatsa daha iyi olurdu. Onların arasındaki güç mücadelesini, kara para aklamalarını izlemek daha keyifli olurdu.
Ana karakteri sıradan bence bu dizinin. Kendini izletemiyor adam, yan karakter gibi. 3. Sezon ne oldu bilmiyorum ilk 2 için konuşuyorum.

Ana karakteri sıradan bence bu dizinin. Kendini izletemiyor adam, yan karakter gibi. 3. Sezon ne oldu bilmiyorum ilk 2 için konuşuyorum.
Ana karaktere karşı nötrüm. İyi veya kötü bir şey söyleyemem fakat 3. sezonda daha ön plana çıkıyor ayrıca, eşine de ana karakter diyebiliriz ki o kadının tersleri hoşuma gidiyor dedim gibi 3. sezonda iki karakter artı başka birkaç karakter daha ön plana çıkıyor. Fakat yukarıdaki mesajda belirttiğim gibi ana karakter taşralı bir maya ilesi olsaydı daha iyi olurdu.

The Shield bitirdim ve baya beğendim, 10 numero seri.

Bazı açıklar ve kafa kurcalayan durumlar olsa da, genel olarak çok iyiydi.

Benzeri türde seri önerileri alırım. The Wire izledim bu arada :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık