Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

2. sezon 3. bölümü bitirdim.
Hughie'ye özgüven yaramamış :/ Stormfront tam sayko çıktı. Homelander'ı bile triggerlama pahasına zirveye oynuyor. Çatıda Homelander bunu indirecek sandım ama yapmadı bir şey. Bir daha benzer bir olay olduğunda daha beter triggerlanabilir ama götürüsü daha ağır olur Homelander için, çatıda indirip bütün namı kendisi alabilirdi. Homelander'ın çocuğu da harbiden süper insan çıktı, Yunan tanrılarının oğullarından tırsması veya onlara yenilmesine benzer bir durum olacak gibi düşünüyorum.

Kevin Costner var diye başlamıştım ama dizi çok kaliteli konusu derin.Başlarda devasa büyük bir arazinin sahibi olan aile ile Kızılderililerin mücadelesi olarak başladı ama son sezonun bitiş yeriyle birlikte konunun daha da genişleyeceği ortaya çıktı.Diziyi izlemeden önce kovboyları geçmişte kalmış western filmlerden bildiğimiz tipler olarak resmediyordum kafamda ama filmle birlikte araştırınca günümüzde de Abd'nin hayvancılıkla uğraşan montana gibi bölgelerinde yaygın bir meslek olduğunu ve esasında sığır çobanlığı olduğunu da öğrenmiş olduk.Senin de dediğin gibi Montana benim de çok hoşuma gitti hatta diziden sonra youtube da Montana ile ilgili videolar falan izleyince ölümlü dünyada buraları bir kere görmek gerek diye yapılacaklar listesine ekledim.
İkinci sezonu bitirdim bugün, çok daha iyiydi. Üçüncü sezon, ikiden de iyi diyorlar.

Bu seyi uzayan adama cidden gerek varmiydi ya :/ Bu hapishaneden kacan en guclu kisi cindy mi yoksa onun gibi daha cok kacan var mi merak ettim. Kilise karasakal gibi kacanlari toplayip the seven grubunu basmaz herhalde. :D
O elaman Rus ayısı, adı da Love Sausage. Ana karakterlerden biri olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık