Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Silinmiş Üye

O sezon işleyecekleri konu da canonsa çizgi romana elveda o zaman en az 1 sene daha. Bana kalsa 10 sezon sürsün isterim müthiş dizi lan
Hikaye ile gitseler epey surerdi ama cogu kismi atladilar. 2. sezonun ilk fragmaninda homelanderin yuzu kanliydi buyuk ihtimal sonlara dogru bir olay cikar 3. sezonda olaylari genisletip sonra da bitirirler diye dusunuyorum.

Çok iyi olur. Baktım çizgi romanı 76 bölümmüş sadece. Dizi bitince çizgi romanını okuyacağım ama kaç sezon sürecek bilmiyorum zevkimin baltalanmasını istemem. Dizi bu sezonla sonlanırmı ya da bir sezon daha görür müyüz?
İki sezon daha sürer. Daha başka kahramanlar da gelecek onları hiç görmedik bile, isimleri geçti sadece. Bunların seriye girmesi, aksiyon yaşaması ve ölmesi tek sezona yetişmez.

Az önce The Boys'un ilk bölümünü izledim. Güzeldi. Tek bölümden bir çıkarım yapamam. Lakin bir şeyler söylemek isterim. Bu son zamanlarda süper kahraman markasının çoğalması çok önemsediğim bir şey değil. Fakat bir eleştiri yapılmasını doğru buldum. Tabi kide er yada geç bu marka azalacak ama son zamanlarda bir az gereksiz bir ilgi var. Kötü bulmuyorum ama sıkılmaya başladım. Onun dışında yapılan kahraman parodilerinin The Tick serisindeki gibi olur diye düşünmüştüm. Bir az fazla anlaşılan parodiler olmuş. Elbette anlaşılması gerekiyor bu parodilerin ama bir iki farklılık güzel olur. Mesela Deep karakteri Aquamen'in pislik hali gibi. Fazla bir şey eklememişler. Tabi sonraki bölümlerde değişebilir orasını bilemem. Ana karakter olduğunu düşündüğüm Hughie bir az klişe bir tip olsa da zaman ile kendine bir yer edineceğini düşünüyorum. Son olarak Homelander karakteri ağır şer***siz çıkacakmış gibi bir his var içimde.

Az önce The Boys'un ilk bölümünü izledim. Güzeldi. Tek bölümden bir çıkarım yapamam. Lakin bir şeyler söylemek isterim. Bu son zamanlarda süper kahraman markasının çoğalması çok önemsediğim bir şey değil. Fakat bir eleştiri yapılmasını doğru buldum. Tabi kide er yada geç bu marka azalacak ama son zamanlarda bir az gereksiz bir ilgi var. Kötü bulmuyorum ama sıkılmaya başladım. Onun dışında yapılan kahraman parodilerinin The Tick serisindeki gibi olur diye düşünmüştüm. Bir az fazla anlaşılan parodiler olmuş. Elbette anlaşılması gerekiyor bu parodilerin ama bir iki farklılık güzel olur. Mesela Deep karakteri Aquamen'in pislik hali gibi. Fazla bir şey eklememişler. Tabi sonraki bölümlerde değişebilir orasını bilemem. Ana karakter olduğunu düşündüğüm Hughie bir az klişe bir tip olsa da zaman ile kendine bir yer edineceğini düşünüyorum. Son olarak Homelander karakteri ağır şer***siz çıkacakmış gibi bir his var içimde.
Ana karakter Hughie değil, hiç olmadı. Bu dizi, Billy Butcher'ın dizisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık