Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Dizinin sonradan açıldığı doğru ama ağır giden bir dizi dizinin her aşamasında. İlk 5 bölüm nasıl hikaye gidiyorsa ondan sonra da o tonda gidiyor sadece daha fazla kan dökülüyor. Arkadaş ne tarz diziler izliyor bilmiyorum ama breaking bad ilerki sezonlarda uçuyor falan diyip gaz verince insanlar çok şey bekliyor. İlk sezonu izleyip diziyi beğenmeyen birinin devam etmesine gerek yok.
İlk bölümler de olanlar haberci sadece, diğer bölümleri izleyince ilk bölümlerde olduğundan daha güzel gelmeye başkıyor. O yüzden bende böyle olduğundan önereyim dedim izlemesini. Pişman olmayacaktır.

Döngüyü kıran Martha değil, Claudia. Martha bu döngünün devam etmesini istiyor. Claudia bildiklerini Adam olmuş Jonas'a anlatıyor, Adam olan Jonas da kendi gençliğine bunu açıklıyor ve böylece döngüyü kırıyorlar.
Daha o kadar ilerlemedim. Ama döngünün kırılabilmesi için döngü dışından müdahale gereklidir. Claudia'nın da döngü içinden birisi olarak döngünün kırılmasını sağlaması bana mantıksız geliyor. Neyse izliyorum şu an zaten, gece biter gibi duruyor. O zaman tekrar yorumlarım.. İlk bölümlerdeki heyecanım kalmadı ama, şu an ittire kaktıra zar zor izliyorum bölümleri..

Daha o kadar ilerlemedim. Ama döngünün kırılabilmesi için döngü dışından müdahale gereklidir. Claudia'nın da döngü içinden birisi olarak döngünün kırılmasını sağlaması bana mantıksız geliyor. Neyse izliyorum şu an zaten, gece biter gibi duruyor. O zaman tekrar yorumlarım.. İlk bölümlerdeki heyecanım kalmadı ama, şu an ittire kaktıra zar zor izliyorum bölümleri..
Sen bitir, ben sana açıklarım.

Döngünün kırılması bence imkansız olmalıydı. Bu hareket de döngüye dahil olmalıydı diye düşünüyorum.
Martha kendi dünyasının döngüsünden nasıl çıkmış da Jonas'ın dünyasının döngüsüne müdahil olabiliyor orayı da bağlar umarım :/
Seri içersinde döngünün kırılmaması gibi bir olay ihtimal içinde bile değil. Adamlar o kadar bölümü "Ya aslında hiçbir şey değişmedi" diyip bitiremezler.

Seri içersinde döngünün kırılmaması gibi bir olay ihtimal içinde bile değil. Adamlar o kadar bölümü "Ya aslında hiçbir şey değişmedi" diyip bitiremezler.
Kabul edilebilir bir mantık çerçevesinde yaptıkları müddetçe problem yok. Ama isteseler o şekilde de bitirebilirler bence, şu zamana kadar döngünün kırılamaz olduğu net bir şekilde işlendi çünkü. Kırılması için döngü dışı müdahale lazım..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık