Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Sons of Anarchy
Breaking Bad
The Crow arasında kaldım. TC ve BB yi sevdim SoA ya başlamadım.

Aslında ne istediğimi ben de pek bilmiyorum. Bir yandan suç ve entrika isterken öte yandan basit bir hikayesi olan sakin bir dizi istiyorum.
Breaking Bad başyapıt seviyesinde bir dizidir ilk bir kaç bölüm durağan gelebilir ama hikaye ve oyunculuklar onu tarihin bana göre en iyisi yapıyor.Çok şanslısınız ilk kez izleyeceksiniz yavaş yavaş sindire sindire izleyin.

@Death Knight @Zahard

Şu sahne her açıdan kusursuz. Arka planda çalan Paparazzi de ayrı mükemmel.

Bu arada Sack cidden dizideki en janjanlı adam olabilir. "Salute"

Yalnız Junior ne vasıfsız adamlar bulunduruyor yav tayfasında. Mikey'i danışman yapmak nedir? :'(

Junior ve Tony'nin iktidar çatışmasındaki bence en büyük fark Junior'un etrafında kalifiye adam olmayışıydı. Tekinde Silvio var, ötekinde Mikey, bu işlerden anlamayan Bobby filan. Keklik gibi avlandılar. Ne diyeyim.

@Death Knight @Zahard

Şu sahne her açıdan kusursuz. Arka planda çalan Paparazzi de ayrı mükemmel.

Bu arada Sack cidden dizideki en janjanlı adam olabilir. "Salute"

Yalnız Junior ne vasıfsız adamlar bulunduruyor yav tayfasında. Mikey'i danışman yapmak nedir? :'(

Junior ve Tony'nin iktidar çatışmasındaki bence en büyük fark Junior'un etrafında kalifiye adam olmayışıydı. Tekinde Silvio var, ötekinde Mikey, bu işlerden anlamayan Bobby filan. Keklik gibi avlandılar. Ne diyeyim.
Junior bu işlere başladığında tony portakalda vitamin değildi ama :D Tecrübesini konuşturması gerekir iken yeğeni ile billur yarışına girdi.Tony çok güzel plan yaptı.Hem polis hem mafya gücüne attı amcasını yemledi herkesi.

Breaking Bad başyapıt seviyesinde bir dizidir ilk bir kaç bölüm durağan gelebilir ama hikaye ve oyunculuklar onu tarihin bana göre en iyisi yapıyor.Çok şanslısınız ilk kez izleyeceksiniz yavaş yavaş sindire sindire izleyin.
Dediğin gibi BB izleyeceğim.

SOA izleyeceksen, üçüncü sezonu da izle ve bırak.
Sen ne zaman tavsiye versen sezon da belirtiyorsun. Bi gün dakikasına kadar vereceksin. :D 7. Bölüm 16. dakika, sonra kapat gibi.

BB de karar kıldım.

Dediğin gibi BB izleyeceğim.

Sen ne zaman tavsiye versen sezon da belirtiyorsun. Bi gün dakikasına kadar vereceksin. :D 7. Bölüm 16. dakika, sonra kapat gibi.

BB de karar kıldım.
Breaking Bad izleyeceksen, bitirdikten sonra Better Call Saul izle.

Sezon belirtme sebebim sakız gibi uzaması ve sıkması. Sürükleyici olarak The Shield de öneririm. Giriş müziği bile yeter.

Breaking Bad izleyeceksen, bitirdikten sonra Better Call Saul izle.

Sezon belirtme sebebim sakız gibi uzaması ve sıkması. Sürükleyici olarak The Shield de öneririm. Giriş müziği bile yeter.
BB'yi başlayınca BCS'yi düşünmeye başlamıştım.

Sünme konusunda da haklısın. Bu konuda en çok içime oturan Supernatural. İlk 3 sezon efsneydi.

Rome ilk sezonu bitirdim. Çok iyiydi.

Google'a "The Sopranos tadı verebilecek diziler" yazdım. Karşıma şu yorum çıktı;

kendini çok cool sanan ve götünün bokuyla ülkesini beğenmeyen özenti bir neslin doğmasına sebep olan çakma dizilerdir. bu dizileri izleyenlerin yüzde 60ı pkk sempatizanıymış bir araştırmaya göre.

Rome ilk sezonu bitirdim. Çok iyiydi.

Google'a "The Sopranos tadı verebilecek diziler" yazdım. Karşıma şu yorum çıktı;

kendini çok cool sanan ve götünün bokuyla ülkesini beğenmeyen özenti bir neslin doğmasına sebep olan çakma dizilerdir. bu dizileri izleyenlerin yüzde 60ı pkk sempatizanıymış bir araştırmaya göre.
Kendini okumuş sananın da cahili hiç çekilmiyor ya :/ Bunların ''ben troll yaptım aslında zaa xD'' versiyonları da var daha beter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık