Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Fargo'nun ilk sezonunu bitirdim. Çok sağlam diziymiş. Diğer iki sezon farklı hikayeler anlatıyormuş, izlemeye değer mi sizce ilk sezon kadar güzel mi?

Fargo'nun ilk sezonunu bitirdim. Çok sağlam diziymiş. Diğer iki sezon farklı hikayeler anlatıyormuş, izlemeye değer mi sizce ilk sezon kadar güzel mi?
3. Sezonu izlemedim ama 2. Sezon ilk sezon kadar iyiydi. Nedense 2. Sezonu 1 kadar iyi hatırlamıyorum hatta hiç hatırlamıyorum. İlk sezonda ki lester karakteri ve seri katilin performansları çok sağlamdı onlar sayesinde hatırlıyorum sanırım. 2. Sezon biraz daha olay örgüsü zengin. 1. Sezon biraz daha durum hikayesi gibi geçerken 2. Sezon olay hikayesi gibi geçiyor.

Fargo'da ki o soğuk atmosfer çok hoşuma gidiyor yazın izlese insan battaniyenin altına giresi gelir.

3. Sezonu izlemedim ama 2. Sezon ilk sezon kadar iyiydi. Nedense 2. Sezonu 1 kadar iyi hatırlamıyorum hatta hiç hatırlamıyorum. İlk sezonda ki lester karakteri ve seri katilin performansları çok sağlamdı onlar sayesinde hatırlıyorum sanırım. 2. Sezon biraz daha olay örgüsü zengin. 1. Sezon biraz daha durum hikayesi gibi geçerken 2. Sezon olay hikayesi gibi geçiyor.

Fargo'da ki o soğuk atmosfer çok hoşuma gidiyor yazın izlese insan battaniyenin altına giresi gelir.
Lester'ın karakter gelişimini büyük zevkle izledim. Bambaşka birine dönüştü gerçekten de sonlara doğru. Yaptıkları da hiç hafife alınacak şeyler değil, Martin Freeman'da çok iyi oynamış karakteri. Seri katil Malvo'nun da kurnazlığı, soğukluğu ve bilinmezliği etkiledi beni. Bu ikisi baya yukarı taşıyor zaten diziyi.

2.sezona da bir göz atarım o zaman zaten aynı yerde geçiyor galiba. Sırf atmosferi için bile bakılabilir, dediğin gibi insana o havayı hissettirebiliyor.

Üçüncü sezonda ilk sezondaki Lorne Malvo karakterini aratmayacak V.M. Varga isimli bir karakter var. Hatta ondan bile daha iyi diyenlerin sayısı fazladır.
Malvo benim izlediğim diziler tüm arasında favori karakterlerimden biri olmuştu. O kalitede bir karakter daha izlemeyi çok isterim tabi, güzel bir haber oldu. Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık