Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bir zamanların efsane dizisi. Ben onu 2005'te izlemeye başlamıştım, hey gidi. Bir fikrin olur, başla. Sarmazsa bırakırsın. 3 sezonu şart koşma kendine. :D
İyi öyle yapayım o zaman.Teen Wolf'ta da baktım 3'ten sonra işler b.ka sarıyor dedim bırakayım.Olmadı bunda da kötü gelmeye başlayıncaya kadar izler sonra bırakırım.:D

Lost'u bitiren var mı ? Issız bir adada geçen film,dizi vs. hep sevmişimdir ama ''Lost çok bozdu be abi'',''Finali b.k gibiydi'' lafları çok söyleniyor bu dizi için.O yüzden kararsızım başlasam mı başlamasam mı diye.
İlk 2-3 sezonu efsanedir. O heyecan ve merakı başka hiçbir seride yaşamadım. Sonra biraz bozuyor. Hoş bence çok da kötü değildi. Finali ise biraz havada kaldı. Pek çok soruyu yanıtsız bıraktı.

Teen Wolf'da en iyisini yapmışsın :D 3ten sonra çok acayip sıkıyor dizi.
Aynen.Zaten daha çok Derek reyiz için izliyordum.:D

İlk 2-3 sezonu efsanedir. O heyecan ve merakı başka hiçbir seride yaşamadım. Sonra biraz bozuyor. Hoş bence çok da kötü değildi. Finali ise biraz havada kaldı. Pek çok soruyu yanıtsız bıraktı.
Tamamdır ilk 2-3 sezondan umutluyum o zaman.Sıkılana kadar artık.

İlk üç sezonu izleyip sonrasında bozmuştur ya bırakayım bu diziyi diyebileceğin bir dizi değil bence. İlla ki merak eder devam edersin diye düşünüyorum.
İşte dediğim gibi sıkıldığım,dayanamayacağım noktaya kadar izlerim.Belki ilk bölümde bile bırakırım sarmazsa belli olmaz.:D En olmadı kalan yerlerini spoiler yiyerek bitiririm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık