Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Netflix'in ilk Türk dizisi İstanbul'da geçen bir süperkahraman dizisi olacak!

“Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur.”

Kaynak: Merlinin Kazanı

2018'de dizinin sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya yayınlanacağını belirtmek isterim. Sonumuz hayrolsun :D

Lucifer 2.sezon izleyim dedim Luci'nin anası ne lan öyle. Ateş ediyor resmen Lilith...

Tabi yine dedektiflik macerası hala kafa aynı adamlarda.

Netflix'in ilk Türk dizisi İstanbul'da geçen bir süperkahraman dizisi olacak!

“Genç bir adam, özel güçlere sahip olduğunu keşfeder. Şimdi İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı, şehri ve tüm insanlığı korumak için elindeki bu güçleri kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir. Bu yolculukta kendisine yardım edecek arkadaşlarıyla harekete geçmekten başka çaresi yoktur.”

Kaynak: Merlinin Kazanı

2018'de dizinin sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya yayınlanacağını belirtmek isterim. Sonumuz hayrolsun :D
Büyük bir ilgiyle izleyeceğim :D

Biliyorum çoğu kişi bırakmıştır diziyi ama yemin ediyorum sezon finali efsaneydi. Lucifer in çocuğu bildiğin ana karnından ergenlikten çıkmış çocuk gibi doğdu o ayrı olay. Cass bunun neresini iyi görmüş la çocuğun bastı yer yanıyor. :D Cass,Crowley öldü Marry laneti ile de Lucsifer diğer boyuta hapsoldu ama Bobby reiz var orada da bakalım 13. Sezon en olacak herkes öldü la bildiğin :D
8.sezonda bırakmıştım napıyım devam edeyim mi ? :(

Müzik seçimleri, çekim teknikleri, oyuncuların performansı ve dizinin şu anki gidişatı nedense bana seni hatırlatıyor. :D İzlerken '' Ulan Onur bayılıyordur kesin '' diyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık