Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Ben hazırlık okurken arkadaş ısrarıyla Pretty Little Liars izlemiştim birkaç sezon. Üzülüyorum şimdi o harcadığım vakte. Daha iyi şeyler izleyebilirmişim.

Ben hazırlık okurken arkadaş ısrarıyla Pretty Little Liars izlemiştim birkaç sezon. Üzülüyorum şimdi o harcadığım vakte. Daha iyi şeyler izleyebilirmişim.
Sana bir şey diyim mi ben hala bakıyorum bakıyorum ve artık 8 bölüm sonra final yapacak dizi ve A hala açıklanmadı artık. A bulundu ama şimdi de A.D çıktı onla uğraşıyorlar .d :D

Türk versiyonunu izliyordum ben, geceleri tekrarı çıkıyordu. 13 bölümde her şey açığa kavuştu tertemiz. :D Yumruk ısırttıran doldurma kanser sahneler de vardı ama Türk standartlarında hoş diziydi.

Sana bir şey diyim mi ben hala bakıyorum bakıyorum ve artık 8 bölüm sonra final yapacak dizi ve A hala açıklanmadı artık. A bulundu ama şimdi de A.D çıktı onla uğraşıyorlar .d :D
Yok artık. Bitmez bu diyip bırakmıştım, ayrıca çok saçma gelmişti.
Türk versiyonunu izliyordum ben, geceleri tekrarı çıkıyordu. 13 bölümde her şey açığa kavuştu tertemiz. :D Yumruk ısırttıran doldurma kanser sahneler de vardı ama Türk standartlarında hoş diziydi.
Teyzem falan izliyordu onu. Aradabir spoiler veriyordum şu olacak, bu olacak diye.

Yok artık. Bitmez bu diyip bırakmıştım, ayrıca çok saçma gelmişti.

Teyzem falan izliyordu onu. Aradabir spoiler veriyordum şu olacak, bu olacak diye.
İlk 3 sezon falan ben baya severek izledim ama A açığa çıktı final yapmadılar. Bu sefer A.D çıktı 7 sen de anca A yı buldular. 8 bölümde A.D nasıl bulacaklar bende merak izliyorum . D:

American Gods'ın 2.bölümünü izledim. Fena değildi. Çevirmen arkadaş sağolsun ufak bir sözlük yapmış. 2 bölümü de izledikten sonra okumanızı tavsiye ederim. İskandinav tanrılarına bu kadar gönderme olduğunu bilmiyordum okumadan önce.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 5)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık