Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Prison Break tempoyu yükseltmeye başladı. 2. bölüm daha da iyiydi. Dizinin merak - aksiyon- sürükleyicilik olayı tam takır devam ediyor. Umarım ilerleyen bölümlerde olayları bozmadan toparlarlar ve güzel bir sezon olur. Ön yargılı olanlar bir şans tanımalı bence.

Bizim kendi televizyonlarımızda bile bugüne kadar İçerde kadar ucuz süre uzatma, basit kurgu ve saçma bi şekilde gizlenmiş gibi gösterilen ama bağıra bağıra gelen olay örgüsü görmedim hiç. Çok kötüydü la. Başlamışken bitiririm diyorum ama çok göze batıyor sahneler. Hele de daha söyleyemeden kaçırılan birinin herkesi arayıp tek isimle işi çözeceği bi yerde hala daha sürpriz merakı ve beklemekten bi hal olma halleri çok fenaydı. Bu kadar önemli bi oyuncu kadrosu ile -bizim ülkemiz için- bu kadar da kötü yapılmamalıydı yahu. Şekli şemali güzel ve yanına birkaç tane de usta oyuncu koy bi kaç sahneye özen gerisini daya gitsin demişler resmen. Hele bazı oyuncular beni çok şaşırttı. Rıza Kocaoğlu dünkü adam değil, tonla önemli dizide oynamış bi adamın yoğun bakımda olan bi hastayı sakinleştirme şekli resmen rezillikti. Hemşireye bi şey soruyor ağzından laf çıkmıyor. Adamlar hastaneden birinden rica etmiş belli ki. Bi figüran bulsaydınız la bari.
Beni bu diziye başlatan @NiTian ErXing i de anıyorum buradan.
@Raiden sen farklı bi şey olursa falan dersin artık bana.
Prison Break tempoyu yükseltmeye başladı. 2. bölüm daha da iyiydi. Dizinin merak - aksiyon- sürükleyicilik olayı tam takır devam ediyor. Umarım ilerleyen bölümlerde olayları bozmadan toparlarlar ve güzel bir sezon olur. Ön yargılı olanlar bir şans tanımalı bence.
Ümidim azdı ama biraz biriksin madem yazın güzel bi dizi izlemiş olurum.

HD versiyonu mu çıktı? Eğer çıktıysa indirip bir daha izleyeyim. Frank Sobotka, Omar Little gibi yiğitleri ve Clay Davis, Stringer Bell gibi kaypakları yeniden göreyim.
Efsane diziydi ama 5.sezon sanki zorlamaydı biraz. Diğer sezonlara göre biraz soğumuştum. Tadında bıraktılar, iyi oldu.

HD versiyonu mu çıktı? Eğer çıktıysa indirip bir daha izleyeyim. Frank Sobotka, Omar Little gibi yiğitleri ve Clay Davis, Stringer Bell gibi kaypakları yeniden göreyim.
HD versiyon çıkalı 2-3 sene oldu yanılmıyorsam. Ben hd izlemiştim. HBO fragmanı yeni eklemiş youtube sayfasına.

Bunu da ekleyelim

@Sakata Gintoki bence diziyi aşırı gömmüşsün. Tv fazla izlemiyorsun sanırım. Kırgın çiçekler, kalbimde ki Deniz, Anne, aşk ve mavi , Kara sevda gibi dizileri hiç izlemedin galiba :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık