Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Prison Break işte, haberin yok mu 5. sezon geliyor yıllar sonra :p Meğer Maykıl ölmemiş
İlgi alanım değil ya naparsın :D Dizinin tadı kaçınca insanın hiç izleyesi gelmiyor.

Oz'da 6 sezon boyunca dışarısı (mahkumların hangi suçu işlediklerini gösterdikleri kısımlar hariç) iki kez gösteriliyor.
Güzelmiş bak izlenir o. Vizeleri atlatınca bakacağım.

Hapishane dizisi değil yalnız o, hapishaneden kaçış dizisi. Hani adı bile öyleyken bu şekilde eleştirmek komik.
Eleştirim sıkıcı olması :/

@Monkey D. Dragon hiç sevmem Eko'yu :D Oz'u izlemelisin. Benim bir arkadasım vardı yabancı dizi hiç izlememiş. Hapishane dizisi varsa bildiğin izlerim dedi. Bende PB'yi söyledim(o zamanlar biraz toyduk). O da senin gibi iki sezon izleyebildi. Beğendi ama. Daha sonra Oz'u söyledim. Hayatında yabancı dizi izlememiş halende izlemeyen çocuğun bu kadar hızlı 6 sezonu bitirmesine arkadaşlarla baya şaşırdık :D
Tamam ulan aklımı çeldiniz zaten izlicem :D Ama sınava 1 adım kala o riske giremem sonra, sonra :D

Prison Break ayrıca baya sahtekâr bir yapım. Kendi hikayesine sadık kalamadılar. 5. Sezon ne ya Scofield nasıl öldü diye film çekin ondan sonra da ölmedi ki diye bi daha diziyi çekin.
Zaten 3. 4. Sezonları da kötüydü..

Klaus iyi hoş ama şimdi sen 3 deyince durdum, Klaus falan iyiydi. Wampir günlüklerinde harcandılar zaten ama, seri bir türlü o eşiği atlayamıyor. En son aile falan deyip dönüyorlar. Bir şeyler eksik ama Elijah asilliği iyi veriyordu. Ama 15 yaşında cadı bebeklerin elinde, iki kurt kız elinde oyuncak oluyorlar ya o beni deli ediyordu.
Cadılar aşırı avantajlı ya ben de ona uyuzum ama 3. sezon 15. bölüm izledim en son gene heyecanlıydı ya :D

Prison Break'in 5. sezon ilk bölümü izledim. Özlemişim cidden. Replikler yüzeyseldi çok hoşlaşmadım ondan ama kurgu yine aynı heyecanı yaşattı. Jeneriği yetti zaten. İleri ki bölümlerde umarım tempo yükselir iyice.

Prison Break'in 5. sezon ilk bölümü izledim. Özlemişim cidden. Replikler yüzeyseldi çok hoşlaşmadım ondan ama kurgu yine aynı heyecanı yaşattı. Jeneriği yetti zaten. İleri ki bölümlerde umarım tempo yükselir iyice.
He valla. Çok kasmışlar repliklere çok boş olmuş ama özlemişiz cidden.

Mike olayını Nasıl açıkladılar spoiler içinde yazsan güzel olur merak ettim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık