Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daredevil dizisindeki Wesley'ın(Kingpinin sağ kolu) çizgiromanda karşılığı var mı? Çizgifilmden hatırlayamadım

The Strain'i izlemenizi tavsiye ederim.
Ağustosta 2.sezonu cikacak konusu vampirler uzerine ama vampirleri cok farkli ele almislar.Blade 2 filmindeki vampirleri anımsatiyor. Ergen filmi degildur.

:D adam gunese çikiyor ama ölmüyor guneste olmeyen vampirmi olur ya. ben suana kdr boyle bisi gormedim. bi vampir gunese cikarsa ölur ;D

:D adam gunese çikiyor ama ölmüyor guneste olmeyen vampirmi olur ya. ben suana kdr boyle bisi gormedim. bi vampir gunese cikarsa ölur ;D
Twilight takiler de ölmüyor. Porselen gibi parlıyorlar hatta. Asdfggh. Master yedi kadimden biri. Yaralanıyor ama ölmüyor güneşten.
Kitaplarını okuyan biri vardı burda. Spoiler vermişti. Vampirler son kitapta güneşin önünü kapatıyorlarmış. (Matrix terk)
Bu seri kuvvetle muhtemelen mutlu sonla bitmez

The Strain'i izlemenizi tavsiye ederim.
Ağustosta 2.sezonu cikacak konusu vampirler uzerine ama vampirleri cok farkli ele almislar.Blade 2 filmindeki vampirleri anımsatiyor. Ergen filmi degildur.
Ne zaman çıkacağını bilmiyordum yeni sezonun, iyi oldu öğrendiğim :D
Ayrıca strigoi lerin ne olduğunu internetten bir araştırmanızı öneririm. Normal gördüğümüz vampirlerden değil bunlar.

Twilight takiler de ölmüyor. Porselen gibi parlıyorlar hatta. Asdfggh. Master yedi kadimden biri. Yaralanıyor ama ölmüyor güneşten.
Kitaplarını okuyan biri vardı burda. Spoiler vermişti. Vampirler son kitapta güneşin önünü kapatıyorlarmış. (Matrix terk)
Bu seri kuvvetle muhtemelen mutlu sonla bitmez
Aynen mutlu sonla bitecege benzemio bu vampirler 2.sezon dunyayi ele gecirmis olarak karsimiza cikarlar The Walking Dead gibi bir sey izleriz ama ayriyeten bunlar bide zeki :D

Diriliş Ertuğrul izlemeye başladım. 6.Bölümdeyim.

Müzikleri hoşuma gidiyor. Tarihi gerçeklikten biraz fazla uzaklaşmış gibi geldi bana. Ama yine de kurgusu güzel. Dövüş sahneleri güzel ama bazen efektler çok göze batıyor, kan sıçramaları falan birkaç yerde gerçek olmadığı bariz belli. Kostüm zaten güzel. İzlenebilir bir dizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık