Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yaz dizilerinden X Company'i gerçekten takdir ettim. Karakterin işlenişi yavaş yavaş oluyor. Biraz daha ağardan alınabilirmiş ama yinede gayet güzel. Biraz daha açılırsa çok sağlam olacak gibi.

Unknown

Bu sezon için önerebileceğim en iyi dizilerden biridir "Zoo". Artık Zombi, vampir gibi doğaüstü yaratıklardan sıkılmış olanların ve biraz daha gerçekçi tarzda bir kıyamet senaryosu için dizi arayanların garanti izlemesi gerekir. Konusu hayvanların evrimde bir üst kademeye geçip bir şekilde bilinçlenmesini, organize olmasını işliyor. Yavaş yavaş ortaya çıkan toplu katliamların arkasında hayvanların oluşu, ve insanların bu durum üzerinde neler yapacağı üzerinden ilerliyor dizi.

İşin güzel kısmı sadece bir bölgede veya bir türde olmuyor bu olaylar tüm dünyada ve tüm türler için gerçekleşiyor. Sonuç olarak bunlar hayvan, bahçende veya evinde beslediğin köpeğin kedinin öteki gün senin için ölüm planları kurmasından daha eğlenceli ne olabilir ki? :D

Senin film tarzina saygi duyuyorum tabi ama bir gun benin kopegimin bana suikast duzenliyecegini soylersen bu gülünç olur. Ve dizinin konusu hosuna gitti ilk firsatta deniycem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık