Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

İyi bari geçmiş olsun umarım tüm göçük altındakilerde senin gibi sevindirici haberi alabilirler.
İnşallah inşallah.

Çok sağol.
Durumu nasıl? Bilinci açık mı?
Çok geçmiş olsun kardeşim. İyidir inşallah?
İyiymiş yaralanmamış çok şükür sağolun.

99 Gölcük Depremini yaşayan biri olarak ve daha sonrasında ciddi depremlerin yaşandığına şahit olduğumuz ülkemizde görüyorum ki ne kadar deprem olsa da akıllanmıyoruz, önlem almıyoruz ve aciz kalıyoruz. 99 depreminden sonra neredeyse çeyrek asır geçmiş ama bırakın apartmanları, hastaneler bile yıkılıyor. Akıl alır gibi değil. İnanamıyorum ama maalesef ülkemizin gerçeği bu. Depremle yaşamayı öğrenmek bir kenara en başta insan hayatının bir kıymeti olmalı para ve rant ikinci plana atılmalı ki önlemler alınsın, denetimler yapılsın. Bunlar olduktan sonra kimsenin canı kolay kolay yanmaz zaten. O günler ne zaman gelir bilinmez ama biz kendi önlemimizi kendimiz alalım. Asgari şartlarda yapacağımız şey kendimizi ve ailemizi düşünmek.

Allah kimseye sevdiklerinin acısını yaşatmasın.

geçmiş olsun. Ülke hatalarını maalesef düzeltemiyor. Resmen deprem olmasını bekliyoruz.
yıl 2023 oldu ne kadar acı ne kadar ayıp hala bu kaçıncı yüzyılda insanlarımız depremde ölüyor.
İstanbulu düşünemiyorum bile. El kol bağlı ne kadar acı.
Ortadoğululaştık. Giyimlerimiz batı,kafalarımız hala ortadoğu aslında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık