Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Denizciler Korsan Olsaydı Ödülleri Nasıl Olurdu?

Magellan korsan olsaydı çok fena birisi olurdu gibime geliyor. Meyve gücü çok yüksek bu da bir korsan olarak çok fazla kötülük yapabilmesini sağlardı wg nin gözünde. Biraz daha yüksek olabilir ödülü.

Magellan ve Smoker'ın ödüller yüksek. Smoker'ın 470 ettiği yerde Zoro'nun 1 milyardan aşağı olmaması lazım mantıken :)

Fujitora düşük olmuş biraz. Sakazuki hariç diğer amiraller arasındaki fark 50 milyonu geçmemeli. Sakazuki de filo amirali olduğundan dolayı yüksek olur zati.

Sengoku Sakazuki'den fazla olmalı.

Zephyr daha fazla olmalı. Bu adam da sadece hakisiyle nam salıp amiral olmuş eski amiral 3'lüsünün sensei diye çağırdığı biri.

Coby, Helmeppo ve Tashigi'nin ödüller 100m'yi geçer. Hatta Coby'yi şu an görsek 200m'den aşağı etmez dersiniz. Neyse.

Bir de tavsiyem. Ödüllerini yazdığın tüm karakterleri konunun en altında numaralandırıp ne kadar ödülü olduklarını yazarsan her defasında spoiler butonuna basıp kimin ne kadar ödülü vardı diye bakmak zorunda kalmayız. Spoiler içinde hangi karakterlerin olduğu da belli değil çünkü.

Tanrım hor görülenlerin isyanıdır bu
Sevip sevipte sevilmeyenlerin isyanıdır bu
Yakarsa dünyayı garipler yakar
İsyan edeede oldum günahkar
Tanrım bu dünyayı başka kim yakar
Mutluluk bize uzaktan bakar
Yakarsa dünyayı garipler yakar

Yani diyorumki marinedekiler korsan olsa dünyanın canını okurdu

Vergoya 200 yeter. Smokerda 180 falan anca. Amiraller fena değil. Ben birbirlerine daha yakın ödülleri verirdim o ayrı. Garp biraz vurdum duymaz bir tipleme olduğu için ödülü daha düşük olurdu heralde. Akainuda çok hırslı o da ödülünü arttırırdı.

Fujitora'nın ödülü biraz fazla geldi bana.
Magellan çok tehlikeli bir adam olurdu kesin. Ödülü daha yüksek olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık