Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs. Wyper

Kim yener?

• Daz Bones

Kullanılan: 16 37.2%
  • Wyper

Kullanılan: 27 62.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    43
Vs konuları arttıkça bir başlıkta ben açayım dedim.Gücü birbirine denk olabilecek isimler arasından seçmek istedim.İlki Crocodile'ın sağ kolu suikastçi olarak bilinen Daz Bones

Supa Supa No Mi meyvesini yemiş kılıç ustalarının korkulu rüyası bir isim.Zoro onu zorlukla yenebilmiş ve kazandıktan sonra ödülü 60 milyon olmuştur.İmpel Down'daki işkenecelere karşı soğukkanlılığını kaybetmemiş tam bir katildir Daz Bones.

Savaşta Mihawkın uçan kılıç tekniğini durdurmuş ancak yüzyüze gelince Mihawka karşı koyamamıştır.

Gelelim Wiper'a

Kendisi tam bir savaşçıdır.Kabilesinden dolayı savaş kabiliyeti oldukça yüksektir.Gerilla tarzı savaşır ve bazuka kullanır.Luffy ve Zoroyla başabaş dövüşmüş ve Zorodan övgü almıştır.

Enel'e karşı savaşan isimlerden biridir.
Luffyden sonra Enel tarafından kolaylıkla safdışı bırakılamayan ikinci isimdir.Defalarca goro goro no mi saldırılarına maruz kalsada ayağa kalkabilmiştir.Dayanıklılık gerektiren red kadranını 3 kere kullanabilmiştir.Dayanıklılığı oldukça yüksektir.

Enel'e karşı elinden geleni yapmış üzerinde Red kadranı kullanmasına rağmen meyvesi yüzünden başarılı olamamıştır.

Seçiminizi yapın.Objektif yaklaşın ve nedenleriyle açıklayın.İyi tartışmalar :)

Viper diyorum Enel karşısında bile savaşçı ruhu ile elinden geleni ardına koymadı bence dağıtır mr.1'i

Bu berabere derken ne oluyor 2'side birden mi yere düşüyor bence Op'ta berabere kavramı yok biri kazanıyor sonunda.

Wiper Mr.1'in saldırılarına karşı koyabilecek kadar fazla bir dayanıklılığa sahip.Eğer Mr.1'i yakalarsa bir red olmasa bile ikincide biter işi bence fakat kolay olmaz çünkü Mr.1'in kaçış mekanizması var.Bıçakları paten olarak kullanabiliyor.

Mr.1 açısından değerlendirirsek , kesişleri büyük yaralar açabilir.Bazukaya yakalanacağını sanmam kolay kolay.

Wiper yener ama Mr.1 yarasını açar da gider bence.

Soytarii26

Wiper Mr.1'in saldırılarına karşı koyabilecek kadar fazla bir dayanıklılığa sahip.Eğer Mr.1'i yakalarsa bir red olmasa bile ikincide biter işi bence fakat kolay olmaz çünkü Mr.1'in kaçış mekanizması var.Bıçakları paten olarak kullanabiliyor.

Mr.1 açısından değerlendirirsek , kesişleri büyük yaralar açabilir.Bazukaya yakalanacağını sanmam kolay kolay.

Wiper yener ama Mr.1 yarasını açar da gider bence.
Paint olmadığı için anlayamadım pek :D Oyum Wiper'a gidiyor çünkü adam Enel'i öldürdü sonuçta ama Enel normal değil ki doğru dürüst ölmeyi de bilmiyor

Mr.1 dedim direk red kadranı falan geçin onu Mr.1 ondan kaçar ya da engeller adam çelik sonuçta.Wiper'ı ve saldırılarını bilmiyorum tek hatırladığım red kadranı o yüzden laf atmayın bana :( Wiper ne olduğunu bile anlamadan kesilmiş olur bence :D

Wiper de kairoseki vardı sanırım ve güçlü bi şok dalgası vardı. Ayrıca hızlı,dayanıklı,güçlü bi karakter. Bence yener Mr1'i.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık